Вчіть правила безвізу: Франківчанку не пустили на борт літака без зворотного квитка

 • Нещодавно мешканка Івано-Франківська потрапила у незручну ситуацію, пов`язану з перельотом через безвіз.

  Як розповіла журналістові “Галицького Кореспонденту” Богдана Шелефонтюк, її не попередили у касі аеропорту про необхідність наявності зворотного квитка, а потім – не дозволили пройти реєстрацію:

  “Я придбала квиток  за маршрутом Івано- Франківськ – Валенсія. Коли прибула в аеропорт у день вильоту, мені відмовили у реєстрації через відсутність зворотного квитка, оскільки я планувала повертатися назад машиною. Тиждень перед вильотом я уточнила у касі аеропорту інформацію, чи мені щось ще потрібно, чи не буде проблем, оскільки я придбала квиток через інтернет. Мене запевнили , що все у мене буде гаразд. Не зважаючи на все це, мені відмовили у реєстрації”, – обурюється франківанка.

  Жінка самостійно з’ясувала у колл-центрі МАУ і у прикордонній службі України, що ні одна, ні інша інстанція зворотного квитка не вимагають, та чомусь їх вимагають при реєстрації в Івано-Франківському аеропорту.

  У коментарі журналісту “Галицького Кореспонденту” представник авіакомпанії МАУ зазначив, що компанія гарантує можливість перельоту при купівлі квитка, якщо в ньому вказані правильні дані, що збігаються з паспортними.

  Отже, якщо не пускають на борт, то, очевидно, не пускає Прикордонна Служба України. А вже у розмові з представником відділу організації перевезень Івано-Франківського аеропорту стало відомо, що наявність зворотного квитка – обов`язкова вимога, яка ще й тягне за собою великий штраф:

  “Це є правила безвізу: при посадці обов`язково має бути зворотний квиток. Без зворотного квитка ми не пускаємо на борт літака, таке порушення аеропорту коштуватиме сім з половиною тисяч євро”, – розповіли в аеропорту.

 • Галицький кореспондент” зауважує: наявність зворотного квитка справді потрібний у мандрівці за кордон чи приватних поїздках (якщо подорожуєте автомобілем, це не обов’язково). Детальнішу інформацію про особливості  безвізу можна прочитати в інтернеті, також її мали б повідомити в аеропорту у довідці.

  Тож, щоб мандрівка принесла вам лише позитивні емоції, уважно прочитайте правила подорожі та перевіряйте наявність необхідних документів.

  Нагадаємо, Європа без бар’єрів: у Франківську розповіли, як користуватися безвізом

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!