Велосипеди листоношам і доплати до зарплати: «Укрлендфармінг» Олега Бахматюка допомагає пошті на Полтавщині

«Укрлендфармінг» (Ukrlandfarming), найбільший за розміром земельного банку агрохолдинг України бізнесмена Олега Бахматюка, вирішив допомогти листоношам державної поштової служби у Гадяцькому районі Полтавської області. Соціально відповідальне підприємство  щомісяця доплачує по 1000 грн до заробітної плати листонош, а також придбало поштаркам велосипеди для полегшення їх щоденної праці.

Наразі отримують доплату листоноші, які обслуговують три села Петрівсько-Роменської ОТГ Гадяцького району, але в планах «Укрлендфармінг» підтримка і листонош інших областей. «Ми добре розуміємо, яка важлива роль листонош у селах, з їх підтримкою людям похилого віку, яким подекуди і поспілкуватися може бути ні з ким і навіть попросити пенсію з пошти принести. Тому вирішили, щоб відділення не закрилося, доплачувати листоношам за працю. Також, щоб полегшити їм роботу, подарували зручні велосипеди поштаркам Свиридівської сільської ради. Плануємо продовжувати підтримувати державну поштову службу і в інших районах трьох областей, де ми присутні», – поділився Юрій Петрович Щербак, директор «Райз-Сходу», який входить до складу холдингу «Укрлендфармінг».

«Сільське населення постійно зменшується, але ті, хто проживає тут, потребують інформації, свіжих новин, – зазначив Свиридівський сільський голова Анатолій Петрович Пугач. – Люди охоче спілкуються з листоношами, їм завжди раді в кожній хаті. Обслуговувати п’ять сіл – це важка праця: відчутної ваги сумка, ходити доводиться чимало, тому придбання велосипедів значно полегшить її». Його підтримує і голова місцевої ОТГ: «Завдяки допомозі від підприємства групи «Укрлендфармінг» наші села Коновалове, Ветхалівка та Середняки продовжать користуватися звичними й необхідними послугами листонош», – розповідає Валентина Бугайова.

Треба зазначити, що це не перший соціальний проект «Укрлендфармінг». Соціально відповідальне підприємство реалізує різноманітні проекти з підтримки жителів сіл, в яких розташовані підприємства холдингу. Мільйони гривень вкладає «Укрлендфармінг» в інфраструктурні проекти, на соціальне забезпечення селян, ремонти та розчистку доріг взимку, модернізацію водогонів, покращення харчування школярів тощо. «Укрлендфармінг» є одним з найпривабливіших роботодавців України за результатами різноманітних опитувань та рейтингів, а також одним з найбільших платників податків в Україні.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!