Ветеран АТО з Калуша Олег Івахнюк проходить реабілітацію в Чикаго після 32-ої операції

 • Українська громада Чикаго (США) другий рік опікується калушанином, добровольцем батальйону “Донбас” Олегом Івахнюком.

   Олег Івахнюк через інфекцію переніс в США 32-гу операцію — медики витягнули протез.

  У США ветерану зробили складну операцію на поранене стегно, в яке влетіло три кулі одночасно і просто розтрощили кістку. Нога Олега на сьогодні коротша на 9 сантиметрів, повідомляють “Вікна”.

  Калушанин починає реабілітацію після складної операції на кістку бедра і кульшовий суглоб. Після операції воїну також довелось подолати сильну інфекцію, яку виводили 9 тижнів з кістки в шпиталі Swedish Hospital. Медики змінювали антибіотик декілька разів, бо організм воїна просто не сприймав медицину після шестирічного лікування.

  Парафія Святого Йосифа Обручника в Чикаго покрила $8,500 за лікування Олега. Олег живе при парафії вже півтора року і вся українська громада допомагає Олегу стати на ноги.

  “Наше завдання тепер після складної операції на стегно, яку зробили ще в Січні поставити нашого воїна, добровольця батальйону Донбас, знову на ноги. Реабілітація почалась і я дякую отцю Миколі і його дружині що виходили Олега з лікарняного ліжка. Наше завдання сплатити реабілітацію в Next Steps Chicago в сумі $4,500 в місяць і в майбутньому перевести Олега до Next Step Ukraine в Україну”,— йдеться в повідомленні.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!