Ветерану АТО Олегу Івахнюку з Калуша в США зробили 31-шу операцію

 • Волонтери, які борються за те, щоб Олег Івахнюк знову став на ноги, та вся українська громада Чикаго хочуть, щоб калушанин знову пізнав життя без болю.

  У п’ятницю, 8 січня, Олег Івахнюк переніс 31-шу операцію за останніх шість із половиною років після важкого поранення в складі батальйону “Донбас” на Сході України, інформують “Вікна”.

  Це найскладніша операція для Олега на поранене стегно, в яке влетіло три кулі одночасно і просто розтрощили кістку. Нога Олега на сьогодні коротша на 9 сантиметрів. Проблему взявся виправляти лікар Ярослав Дзвіник у госпіталі міста Чикаго.

  Разом із калушанином в госпіталі чекав на результати операції отець Микола Бурядник.

  “Так хочеться перемогти!!! Братику, ми тримаємо за тебе кулачки. Ти так намучився вже, і ми всі так хочемо, щоб ти вже жив без болю!”, — йдеться на сторінці фонду “Revived Soldiers Ukraine”, який опікується калуським ветраном АТО.

  Калушанин Олег Івахнюк, солдат добровольчого батальйону “Донбас”, влітку 2014 року отримав поранення в стегно під Попасною на Луганщині. Три кулі залетіли в одне місце на стегні і дуже потрощили кістку.

 • Героя з Калуша 2019 року взявся поставити на ноги фонд “Next Step Ukraine”, який відкрив сучасний реабілітаційний центр під Києвом. Зараз Олег Івахнюк в реабілітаційному центрі в Чикаго заново вчиться ходити. 

  Навіть під час пандемії йому робили операцію на стопу і коліно, і тривалий час чекали на запчастину з Німеччини, щоб оперувати стегно.

  Читайте також: Франківська журналістка започаткувала освітній проєкт у США – більшість коштів піде на благодійність

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!