Віче та стяги УПА: у Франківську відзначать день народження Степана Бандери

 • Сьогодні, 27 грудня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету, під час якого затвердили заходи з нагоди 110-ї річниці народження Степана Бандери.

  Так, 1 січня о 13:30 відбудеться хода громадськості за маршрутом: Вічевий майдан – вул. Незалежності – вул. Степана Бандери – Європейська площа, о 14:00 на Європейській площі проведуть віче. На нього запрошують громадськість міста та представників духовенства.

  Під час віче актори “Нового театру” покажуть тематичну постановку. А в храмах Івано-Франківська влаштують богослужіння за полеглими героями. Також у заходах візьмуть участь оркестр, військовослужбовці, салютна та знаменна групи.

  Окрім того, 1 січня делегація із Івано-Франківська поїде у село Старий Угринів Калуського району.

  Виконавчий комітет доручив департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини забезпечити 1 січня на екранах міста періодичну трансляцію тематичних фото-відео матеріалів; розміщення тематичної поліграфічної продукції на сітілайтах, білбордах, рекламних щитах.

  До 1 січня комунальники мають впорядкувати цвинтарі, місця поховань полеглих воїнів УПА, стрільців УГА та борців за незалежність України на території міста та сіл міської ради та місця проведення урочистостей, організувати вивішування державних прапорів на майданах, площах, будівлях міста та опорах ЛЕП та встановити на площі перед ОДА розети з червоно-чорними прапорами.

  Читайте також: Верховна Рада України офіційно визнала УПА

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!