Від імені податкової українцям розсилають електронні віруси

 • Протягом останніх днів, зафіксоване зростання кількості звернень платників податків щодо отримання електронних листів від імені Державної фіскальної служби України про наявність податкового боргу, вчинення адміністративного порушення, порушення податкового законодавства тощо.

  Такі листи містять вкладення, відкриття яких призводить до завантаження вірусного файлу, інформують територіальні орагни ДФС в Івано-Франківській області.

  З огляду на це в управлінні повідомляють, що відправка спам-повідомлень відбувається з електронних скриньок, які не мають жодного відношення до Державної фіскальної служби України. Платників податків просять уважно читати електронну адресу відправника листа та перевіряти її достовірність.

  Для листування та обміну інформацією з органами державної влади, юридичними чи фізичними особами, організаціями іноземних держав та іншими підприємствами Державна фіскальна служба України використовує виключно електронні поштові скриньки, зареєстровані на поштовому сервері в домені sfs.gov.ua.

  До темиПодаткові перевірки: що потрібно знати платникам податків.

 • Фото – ілюстративне.

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!