Відео побиття дитини-сироти у Франківську відзняли ще у квітні

 • Сьогодні, 30 червня, в Івано-Франківську біля школи № 13 відбулася зустріч учасників інциденту з побиття школяра старшокласниками.

  Нагадаємо, це відео нещодавно оприлюднив адвокат беркутівця Віталія Мельничука, котрого підозрюють у побитті 14-річного хлочика, учня цієї ж школи. Стверджують, що саме цей школяр знімав на відео бійку, але дирекція школи та і самі учасники це заперечують.

  Як стало відомо, побитим хлопчиком займаються опікуни, а побилися діти у школі через  особисті неприязні стосунки.

  Родичі побитого хлопчика не приїхали на зустріч, інша сторона коментувати ситуацію також відмовилася, запевняючи,що конфлікт між собою владнали.

  Діти дивляться соцмережі, а ситуацію розіграли. Сама бійка, дійсно, мала місце, але ще у квітні. З дітьми провели виховну бесіду педагоги та шкільний психолог“,- зазначила директорка школи, Ольга Драпак.

  Навіщо оприлюднили це відео та чому переконують, що у ситуації фігурує, побитий раніше беркутівцем, школяр – директриса не знає, та не заперечує того факту, що школу хотіли дискредитувати, а діти, учасники бійки, справді є проблемними.

  “Ситуація трапилася ще у квітні. Ми давно помирилися. Пишуть всякі коментарі, що тут постійно бійки. Пишуть, що знімав Перепічка, але це не правда”, – розповідає учасник бійки Макар.

  Нагадаємо, Директор департаменту Ігор Смаль визнає, що ситуація неприємна не лише для школи чи департаменту, а й для всіх освітян. «Мова йде про знущання над учнем-сиротою, – акцентує він. – Його однокласники, старшокласники, які із невідомих поки що причин влаштували йому таку «теплу зустріч». Працюємо над цим питанням, вивчаємо його, щоб мати повну картину. Вже є кілька пояснень від директора школи, є навіть заява від опікунів хлопця, якого побили».

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!