Військовим негайно підвищать зарплату у разі агресії РФ

  • Президент України Петро Порошенко доручив підготувати документи та запровадити підвищене грошове забезпечення для українських військових не з 1 січня, як планувалося, а з дня початку агресії з боку РФ, якщо вона матиме місце. Про це голова держави написав у мережі Facebook, повідомляє УНН.

    “У разі факту наземної агресії РФ проти України на суходолі, дав завдання підготувати документи та запровадити підвищене грошове забезпечення для українських військових не з 1 січня, як планувалося, а з дня початку агресії. Відповідне доручення поставив під час відвідання 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ на Чернігівщині”, — заявив Президент.

    Нагадаємо, що Адміністрація Президента оприлюднила текст президентського указу № 393/2018 від 26 листопада “Про введення воєнного стану в Україні”, яким постановлено ввести в Україні воєнний стан із 14:00 26 листопада 2018 року строком на 30 діб. 

    Причиною цьому стало те, що 25 листопада  прикордонні катери ФСБ Російської Федерації відкрили вогонь по корабельній групі Військово-Морських Сил України. У МЗС висловили з приводу цього категоричний протест Російській Федерації, вказавши, що це є черговим актом збройної агресії РФ проти України.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!