Вітаємо переможця серпня у конкурсі рецептів “Галицькі смаколики”!

«Галицький кореспондент» підбив підсумки конкурсу «Галицькі смаколики: життя стає смачнішим!» за серпень, де учасники ділилися рецептами на тему «Готуй сани влітку!» (консервації на зиму). Переможцем став Віктор Матура з Галича.

«Однозначним переможцем у цьому конкурсі є Віктор Матура, який запропонував два цікавих і неординарних рецепти: шпроти та м’ятний мед, останній з яких буде введений в меню нашого ресторану. Шпроти також заслуговують уваги, і впевнений, що в домашніх умовах вони будуть смакувати значно краще, ніж у фабричному приготуванні», – зазначив шеф-кухар ресторану-антикварні «Шпиндель» Ігор Ткачов.

Як розповів Віктор Матура, якому за місяць виповниться 65 років, готувати він почав ще з дитинства. Але останніх два десятки років готує виключно незвичні страви, як, наприклад, ті, з якими переміг у конкурсі.

«Такого, як у мене, м’ятного меду я ще ніде не пробував. Це унікальний рецепт, про який мало хто знає. Навіть спеціалісти-медовари не змогли визначити його склад. Тому я й вирішив поділитися з читачами такий рідкісним рецептом. Щодо шпротів, це теж одна з моїх «фішок». Я їх готую двічі на рік, коли на Дністрі активно ловиться риба-верхушка», – розповів переможець.

За словами Віктора, конкурс «Галицькі смаколики» йому припав до душі, тож він планує і надалі брати в ньому участь, а відтак ділитися із читачами «Галицького кореспондента» цікавими та незвичними рецептами.

Віктор Матура отримає сертифікат на суму 500 грн. на придбання товарів у мережі супермаркетів «Гостинний Дім».

Нагадуємо, що конкурс триває і тема вересня  – «Галицька забава» (страви святкового столу). Чекаємо на Ваші рецепти!

204л

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!