Вкрили дах дешевою бляхою: про реставрацію франківського готелю розповіли в “Рагу.лі”(відео)

 • У проєкті “Рагу.лі” підняли тему реставрації готелю “Дністер”, що в Івано-Франківську.

  “В Івано-Франківську є готель «Дністер» та новий власник, що отримав дозвіл свого часу на його реставрацію. Це директор ТзОВ “Фірма “Надія” Мирослав Бойко. Але в підсумку вийшла псевдореставрація, бо готельєр змінив в будівлі геть усе: збільшив поверховість, вкрив дах дешевою бляхою, самовільно змінив колір і т.д.“, – йдеться в дописі на сторінці “Рагу.лі” в соціальній мережі.

  Додають, що власник захотів привласнити собі частину пішохідного простору вулиці, на якій знаходиться сам готель. Без жодних на це дозволів.

  “Ще досить показовою є реакція тутешньої влади: донедавна вона була фактично відсутня. Всі ці злочинні перебудови протягом декількох років сталися за мовчазної згоди міського голови Руслана Марцінківа. Та все ж розголос навколо псевдореставрації готелю «Дністер» в м. Івано-Франківську зменшує загалом кількість людей, які готові толерувати подібні витівки стосовно історичних будівель. Адже в містах України повно подібних випадків рагульства“, – інформують в дописі.

  Нагадаємо, в Івано-Франківську розгорівся скандал довкола будівельних робіт, які ведуться на історичній пам’ятці у центрі міста – в колишньому готелі «Дністер». За п’ять років над спорудою виросли два додаткові поверхи та вежа з годинником. Зараз взялися до бічних колонад – спроба засклити громадський простір та облаштувати приватну парковку біля будівлі викликала чергову хвилю обурення містян.

  До слова, громада повстала, влада мовчить, власник приховує документи і уникає коментарів. Скандал довкола реставрації пам’ятки архітектури, колишнього готелю «Дністер», наростає.

  Про “Дністер” із 02:07:44

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!