Власне насіння обходиться «Укрлендфармінг» в 4-5 разів дешевше за покупне

 • Один з напрямків діяльності найбільшого українського агрохолдингу «Укрлендфармінг» (Ukrlandfarming) бізнесмена Олега Бахматюка – насінництво. На підприємстві вирощують і допрацьовують на власному насіннєвому заводі 2/3 своєї щорічної потреби в насінні кукурудзи. Використання власного насіння дає суттєву економію і гарантує стабільну якість врожаю.

  Група компаній «Укрлендфармінг» стала героєм проекту Smart Field 2.0 видання Latifundist.com. Холдинг, який є другим за площею земельного банку в Україні (понад 500 тис. га) і входить до десятки найбільших агрохолдингів світу, переважно використовує власне насіння, що обходиться в 4-5 разів дешевше, ніж використання імпортних гібридів. Допрацьовують насіння на власному насіннєвому заводі.

  «У 2014 році на Зорянському насіннєвому заводі була масштабна реконструкція. Його потужність збільшена до 650 тисяч посівних одиниць в сезон. Підприємство входить до списку 5 найпотужніших насіннєвих заводів України – розповідає директор Зорянського насіннєвого заводу Володимир Данилевський. – Одна з переваг нашого підприємства – наявність двох паралельних ліній приймання. Ми можемо одночасно приймати два різних гібрида з різних полів – в цілому 800 т на добу».

  Крім кукурудзи на заводі можуть допрацьовувати соняшник, сою і пшеницю. Тут проводять повний цикл доопрацювання насіння – від прийняття до протруєння та упаковки. В найближчому майбутньому на заводі плануються технічні удосконалення. Тут планують вивести на виробничі потужності пелетну лінію, а також обладнати сушки заводу теплогенераторами, які будуть працювати на відпрацьованих качанах кукурудзи. Таким чином, відходи виробництва будуть використовуватися для опалення приміщень і підприємство мінімізує використання газу.

  “Укрлендфармінг” – один з найбільших агрохолдингів країни, який займається вирощуванням зернових і олійних культур, насіння, тваринництвом і виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL). Підприємства групи компаній працюють в 600 населених пунктах в 22 регіонах України. Власником “Укрлендфармінг” є український бізнесмен Олег Бахматюк.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!