Володимир Гергелюк: «Ми йдемо формувати нову політику, щоб кожна людина особисто відчула успіх своєї країни»

 • Підприємець та відомий на Прикарпатті громадський активіст Володимир Гергелюк балотується у команді «Голосу» у Верховну Раду по 84 одномандатному виборчому округу. Команда «Голосу» Святослава Вакарчука – це команда справжніх змін. Більше – читайте у розмові.

  Володимире, чому саме «Голос»?

  Я побачив команду та і відчув взаємне бачення тих принципів та завдань, з якими ми у політику якраз варто йти. Бо головне – це змінити стару політику на нову. А вцентрі цієї конструкції є проста людина, яка має бути себе захищеною державою, тобто відчувати справедливість.

  Щоб реалізувати нову політику потрібно зробити декілька простих, як для мене та зрозумілих кроків. Перш за все це дієва робота судів та правоохоронних органів. Тобто ніякого політичного втручання в їх роботу та повне перезавантаження системи. Прокуратура починаючи з генеральної має бути незалежною. Те саме стосується судів та НАБУ. Некорумповані суди мають забезпечити справедливі вироки, а правоохоронці мають усвідомлювати, що таке честь мундира та служіння людям!

  Чого ви прагнете у політиці?

  Наша ціль – усунути олігархів від управління державою та монополії в економіці країни. Ми прагнемо до вільної, конкурентної економіки, яка забезпечить заможність наших громадян. Разом із цим одним із важливих пріоритетів бачимо дешеві кредити та соціальні гарантії.

  Що вас надихає?

  Чи на Дністрі, в Галичі чи у Франику чи в рідній Королівці є заряд, який підпитує мене. Тут можна дійсно розслабитись та провести час з друзями. Багато хто за кордоном вже став успішним, але все одно приїжджають додому, щоб відчути цю енергію. Ми багато говоримо, чому все так в Україні відбувається, чому немає віри в майбутнє і коли Україна зможе бути успішною. Я завжди кажу: все залежить від нас самих. Ми самі мусимо творити наше майбутнє, створювати успішну країну. А я йду у парламент, бо вірю що це наш захід, захід – на справжні зміни!

  Ви уже не перший рік працюєте у громадській діяльності. Розкажіть про це більше.

  Після майдану, де я разом з побратимами, був від початку до перемоги, ми зрозуміли, що потрібно швидко ламати систему. Відтак у 2015 році разом з журналістами, волонтерами, воїнами АТО на місцевому телебаченні ми створили проект журналістських розслідувань «Народний контроль». За кілька років ми зняли 500 сюжетів про розкрадання лісу, поліцейське свавілля, корупцію у владі тощо. Були випадки, коли ми добивалися судів щодо зловживань чиновників, як наслідок ми отримували погрози у свій бік. Були навіть замахи на життя наших активістів.

  Ми боролися тут за справедливість, але стара система вміло себе захищає, тому потрібно її змести і почати треба з парламенту. Потім, з формування вертикалі правоохоронних органів, які готові по-справжньому працювати для своїх громадян, а не обслуговувати обраних можновладців.

  Наш принцип – держава для людини, де справедливість, безпека, матеріальний стан кожного громадянина на першому місці

  Ви боролися проти будівництва ГЕС на Дністрі, яка ситуація щодо цього питання?

  Разом з громадами ми відстояли наш Дністер від знищення будівництвом ГЕС. Я об’їздив всі села нашого регіону, щоб громади на сесіях приймали рішення проти ГЕС. Ми зібрали тисячі підписів, адже я заручився підтримкою спільнот українців закордоном, завдяки своїй ініціативі і вони долучилися до флешмобу проти ГЕС. Як наслідок, умене були зустрічі в Брюсселі, де ми заручилися підтримуою європарламентарів по спротиву ГЕСам.

  Зараз проект тимчасово призупинили, але в моїй програмі є окремий пункт щодо цього питання і я у Верховній раді доб‘юся, щоб він був повністю зупинений.

  Як на вашу думку українці визначать кого обирати?

  Я впевнений, що більшість українців вже навчились на гіркому досвіді аналізувати, хто є хто. Це простий цивілізований принцип. Якщо людина не виконує своїх зобов‘язань перед виборцями, якщо вона підозрюється в корупційній діяльності, аморальній поведінці, то таким депутатам та чиновникам місце в музеї політики або у виправних місцях, якщо цьому буде надана правова оцінка.

  Які завдання на місцевому рівні?

  Своїм пріоритетним напрямком в парламенті я бачу роботу в комітеті з питань промисловості та інвестиційної політики. Я переконаний,що буду корисний саме в цьому напрямі.

  Я засновник інвестиційної онлайн-платформи Investor for community. Тут йдеться про інвестора для громади. Ми з командою вже розробили ряд інвестиційних проектів для громад Тлумацького, Тисменицького та Галицького районів. Це і агросектор-вирощування полуниці, альтернативна енергетика, і туризм.

  В Галичі ми організували фест історичної реконструкції «Галицьке лицарство», він проходить 7-8 вересня і цього року має бути багато учасників лицарського турніру з середньовічного бою з-за  кордону. Ми задумували цей захід саме для промоції та масового залучення іноземних та українських туристів. А кінцева ціль – це створення Парку середньовічної культури «Галицький Замок», за прикладом туристичних об‘єктів у Кам‘янці чи Львові.

  Зараз дуже перспективний агронапрямок. В Тарасівці Тлумацького району ми розробили проект з вирощування та переробки полуниці, і вже зараз ведемо переговори з потенційним інвестором.

  А в Тисменицькому районі в с.Драгомирчани ми працюємо над проектом з вирощування горіха сорту Fernor. Плануємо пропонувати місцевим фермерам та підприємцям вкладати в нього кошти, щоб місцева громада мала надходження та робочі місця.

  У моїй програмі є конкретні пункти щодо кожного району та я на цьому не планую зупинятися, тому що маю не тільки ідеї, а й шляхи їх реалізації

  А ресурс на ці всі плани у вас є?

  Головне – мати запал до роботи і багато голів громад вже користуються і залучають міжнародні гранти для реалізації інфраструктурних проектів в своїх громадах. Та це тільки початок справжні зміни – це коли ми збудуємо сільські дороги і логістика навіть віддалених населених пунктів стане набагато ефективнішою.

  Також головне наше завдання забезпечити малий та середній бізнес кредитами з низькою відсотковою ставкою.

 • Наша команда готова забезпечити умови для конкурентної економіки  та справедливої судової і правоохоронної системи. Це пріоритет  для  стабільного інвестиційного клімату.

  З якими словами йдете до виборців?

  Ми багато разів наступали на ті ж самі граблі і тепер, переконаний, можемо відрізнити суть старої політики. Це наслідок совкового тоталітарного впливу, де чиновник чи депутат був царем, а прості люди – його підданими.

  Зараз ми йдемо формувати нову політику, щоб кожна людина особисто відчула успіх своєї країни. Тож, я бажаю Україні успіху, а українцям – відчути цей успіх та бути гордими за свою країну.

  Ваш голос вирішує все!

  Довідка:

  Володимир Гергелюк з 2000 р підприємець.
  – активний учасник Помаранчевої Революції, акцій «Вставай Україно!» та Революції Гідності.
  Під час Євромайдану був помічником коменданта Консерваторії. Для підтримки Революції Гідності їздив у Дніпропетровськ, Полтаву, Черкаси, де брав участь у місцевих Майданах.
  – 2015 р. – засновник громадської організації «Громадський рух «Народний контроль Прикарпаття» Протягом 2015-2017 рр. наша громадська організація створила телевізійний проект журналістських розслідувань на місцевому телебаченні. Було знято понад 500 сюжетів про корупцію чиновників та викривання їх злодіянь.
  – 2017 р. – голова громадської організації «НАШ ЗАХІД»;
  – 2017 р. – засновник ініціативної групи #saveDnister_fromHPP проти будівництва нових ГЕС на р. Дністер
  – 2018 р. – ініціатор, співорганізатор фестивалю історичної реконструкції «Галицьке лицарство», проходить щорічно 7-8 вересня на Галицькому замку;
  – 2018 р. – засновник некомерційної інвестиційної онлайн-платформи INVESTOR FOR COMMUNITY https://i4com.org/ ;
  – 2018 р. – увійшов в топ 40 національного проекту на каналі ICTV «Нові Лідери».
  Одружений.Виховує сина та доньку.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  На правах політичної реклами

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!