Волонтери Косівщини зібрали понад три тонни великодніх гостинців для захисників

 • Івано-Франківщина продовжує активно допомагати військовим боронити Україну від окупантів.

  Попереду — Великдень, тому волонтери значно згуртували свої зусилля, аби військові змогли відчути святковий настрій Воскресіння Христового, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на  АрміяInform.

  Однією з найбільш потужних волонтерських громад Прикарпаття є активісти Косівського району, які допомагають військовим ще з 2014 року. 

  Упродовж останніх кількох днів активісти займалися випічкою та збором продуктів харчування для передвеликодньої поїздки на схід і південь України.

  “Кількість зібраного дійсно вражає, адже ми завантажили більше ніж три тонни гостинців: паски, яйця, солодощі, крупи, м’ясні вироби та багато-багато іншого. Лише у селі Пістинь відомий волонтер Василь Максимчук з колегами заколов 54 свині, аби накоптити для воїнів ковбаси та шинки, а також приготувати тушкованки та паштети. Пасочками та солодощами займалися теж відомі у нас волонтери: Галина Бойчук з села Рожнова, Тетяна Голомеджук з села Кобаки та Люба Палагнюк з Шешор. Це колосальна та трудомістка робота і за це ми дякуємо усім, хто долучився до допомоги нашим військовим”, – розповіла волонтерка Ольга Гарасим’юк.

  Ольга Гарасим’юк також повідомила, що весь гуманітарний вантаж розподілятиметься рівномірно між військовими, там, де зараз йдуть активні бойові дії. Також частину гостинців передадуть вимушеним переселенцям з Маріуполя.

  Читайте також: “Окупанти втратили стільки військ, що наступають обережніше”, – Зеленський

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!