“Окупанти втратили стільки військ, що наступають обережніше”, – Зеленський

  • Росія розпочала битву за Донбас – заявив Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому виступі. Він підтвердив інформацію українського Генштабу та Радбезу про те, що росіяни намагаються розпочати наступ на сході України.

    “На сході та півдні нашої держави окупанти намагаються атакувати останнім часом трохи більш продумано, ніж це було раніше. Тиснуть, шукають слабке місце в обороні нашої держави, щоб знайти й зайти туди основними силами”, – сказав Володимир Зеленський.

    За його словами, російські генерали, які звикли не рахувати будь-які втрати, убили вже стільки російських військових, що навіть їм доводиться бути обережнішими, бо нікого не залишиться, щоб наступати.

    “Втім, хай не сподіваються, що це їм допоможе. Це питання тільки часу – коли вся територія нашої держави буде звільнена. Зараз уже можна констатувати, що російські війська розпочали битву за Донбас, до якої давно готувалися. Дуже значна частина всієї російської армії зараз сконцентрована для цього наступу. Скільки б туди не зганяли російських військових, ми будемо боротися. Ми будемо захищатися. Ми будемо робити це щоденно. Нічого українського не віддамо, а чужого нам не треба”, – додав президент.

  • Читайте також: Генштаб ЗСУ фіксує ознаки початку наступальної операції на Сході

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!