«Ми вводимо в список ЮНЕСКО косівську кераміку», – Євген Нищук

 • Сьогодні, 8 липня, в Івано-Франківську відбулася зустріч міністра культури України Євгена Нищука із працівниками клубних установ та музичних шкіл області. На Прикарпаття міністр культури завітав із робочим візитом, каже – є багато питань до обговорення.

  “Я не міг не зустрітися з творчою інтелігенцією, є ціла низка питань які ми хочемо обговорити, є проєкти, як ми реалізовуємо”- каже Нищук.

  Директор Надвірнянського районного будинку культури Іван Романюк каже, що вони довго чекали на зустріч. “Дуже хвилює те, що люди, які працюють на роботі багато років отримують пенсію 2000 гривень. Має бути якась подяка людям”- наголосив Іван Романюк.

  Міністр поспілкувався із працівниками будинків культури, музичних шкіл, бібліотек, зокрема згадав своє дитинство на Прикарпатті. В Івано-Франківську, каже Нищук, в таких гуртках у нього «вклали душу». Саме тому він вважає необхідним підтримувати культурні заклади країни.

  “Ми не один раз, майже щоквартально робимо виїзні  сесії.  Я думаю,  що центри культури не повинні бути закриті чи знищенні. Ми повертаємо ткацтво,  і багато інших народних мистецтв,  наприклад різьба по дереву. Ми вводимо в список ЮНЕСКО косівську кераміку»,- наголосив Євген Нищук.

  До теми: У Коломиї відбувся авіаційний етнічний фестиваль «Ніч на Івана Купала»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!