Виплати медикам та якісна вакцина: франківські депутати направили звернення до керівництва держави

 • Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до Президента України, Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я щодо забезпечення виплат «ковідних надбавок» медичним працівникам та зриву кампанії з вакцинації.

  Відповідне звернення сьогодні на сесії міської ради зачитала депутатка Івано-Франківської міської ради Мар’яна Вершиніна.

  «В Україні триває третя хвиля пандемії, до якої центральна влада знову виявилася не готовою. Якщо у Європі зростання захворюваності стримується розгортанням вакцинації, то Україна в цьому питанні далеко відстала… Низькі темпи вакцинації є смертельно небезпечними для багатьох людей, які можуть захворіти новими, більш агресивними штамами вірусу. Особливо мешканці Івано-Франківської області, де фахівці Інституту молекулярної біології і генетики НАН виявили нову, більш агресивну мутацію «британського» штаму коронавірусу», – говорить депутатка.

  Також депутати міської ради стурбовані затримками з боку Національної служби здоров’я України виплат лікарням за лікування пацієнтів з COVID-19. За лютий такі виплати ще не надходили, а через невчасну виплату заробітної плати може мати місце масове звільнення висококваліфікованих медичних працівників.

  Відтак, місцеві обранці вимагають у центральної влади забезпечити повноцінну виплату 300% надбавок до заробітної плати медичним працівникам, які працюють з хворими на COVID-19 та невідкладно забезпечити громадян України можливістю отримати щеплення якісними, сертифікованими у Європейському Союзі вакцинами.

 • Читайте також: Держава стала учасником фальсифікацій: франківські депутати вимагають перевиборів на 87 окрузі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!