Держава стала учасником фальсифікацій: франківські депутати вимагають перевиборів на 87 окрузі

 • Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до Президента, СБУ та ЦВК щодо ситуації з довиборами на виборчому окрузі №87, які відбулися 28 березня. Місцеві обранці вимагають перевиборів.

  За словами депутатів міської ради, ці вибори показали, що сьогодні в Україні відбувається цілеспрямована протидія основним принципам народовладдя та демократії.

  “Вперше за багато років держава не здатна не лише забезпечити та гарантувати вільне волевиявлення громадян під час виборів, але й ганебно та зухвало стає учасником фальсифікацій результатів, заплющує очі на просування у парламентське крісло відвертого колабораціоніста та злочинця”, – йдеться у зверненні, яке зачитав Олексій Петечел.

  Окрім того, вважають депутати міської ради, чинна влада не може гарантувати чесність та прозорість волевиявлення виборців, вона свідомо використовує адміністративний ресурс задля так званої “перемоги” власних кандидатів провладної партії.

  “На 87-у окрузі провладна політична сила не погребувала найбруднішими методами: залякування опонентів, погрози, затягування підрахунку голосів, тиск на членів комісій, використання спецпідрозділів Служби безпеки України. Вся країна спостерігала, як понад тиждень часу влада Зеленського не змогла забезпечити перерахунок голосів виборів по одному бюлетеню та встановлення волевиявлення громадян. Події на 87 виборчому окрузі стали ганебним повторенням практики часів режиму Януковича”, – додають депутати.

  Окрім того вони мають свої зауваження і щодо виборів на окрузі №50, де у крісло законодавця, на їхню думку, може сісти проросійський діяч.

  Відтак, депутати міської ради закликають Центральну виборчу комісію України визнати ганебні результати виборів на одномандатних виборчих округах №50 та №87 недійсними та призначити перевибори народних депутатів, а також СБУ розслідувати випадки підкупу виборців.

  “Ми не можемо спостерігати за поверненням свавілля часів Януковича і його методів, вважаємо це єдиним виходом з ситуації, що склалася”, – додають у зверненні.

  Читайте також: Івано-Франківський окружний адмінсуд визнав протиправним протокол ОВК в 87-му виборчому окрузі

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!