Виступ франківчанки Ольги Борин: Сергій Бабкін обрав опонетку

 • Сьогодні, 18 березня, у шоу “Голос країни” розпочалися вокальні бої.

  У них взяла участь 21-річна Ольга Борин з Івано-Франківська. Вона з шести років займається вокалом і зараз працює викладачем вокалу в продюсерському центрі “Star Team”. Нещодавно Ольга перемогла у пісенному конкурсу “Караоке без кордонів Live”.

  На вокальних боях Ольга Борин змагалася з Оленою Луценко. “Настільки ви різні і однаково ефектні. Не можна сказати, що хтось не дотягує до голосу іншої. На шоу ці дві співачки потрібні, не можу обрати якусь одну”, – прокоментувала їхній виступ Тіна Кароль.

  Джамала відзначила, що їй більше сподобався спів Ольги.

  “Мені хотілося якраз того, що було зараз. Вибачте, будь ласка, але я мушу вибрати. На мій погляд, більш комфортніше виглядала Олена”, – зазначив тренер дівчат Сергій Бабкін.

  На останніх секундах  Ольгу Борин “вкрав” у свою команду Потап. “Ви мені сподобалися”, – прокоментував своє рішення він. Проте наприкінці передачі дівчина таки вилетіла з шоу, тому що Потап згодом вкрав іншу співачку.

  Раніше “Галицький кореспондент” писав, що Ольга Борин з Івано-Франківська розвернула одразу два тренерських крісла. До неї повернулися Джамала і Сергій Бабкін. Однак Ольга Борин обрала команду Сергія Бабкіна.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!