Виявилося спредом: з дитсадків Франківська вилучили понад 300 кілограмів масла

 • Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області перевірили ДНЗ №36 «Віночок» (вулиця Юліана Целевича, 16-А). Там виявили невідповідність в маркуванні «Масла солодковершкового селянського 72,5%», зокрема відсутній виробник даного продукту.

  Про це інформує пресслужба установи.

  В ході перевірки відібрано зразки масла різних дат виробництва. Постачальником продукту в усі дитячі садочки Івано-Франківська є ТзОВ «ГОЛДПРО», місце реєстрації: Львівська область, Городоцький район, с.Суховоля, експлуатаційний дозвіл від 14.11.2019 р. № 13-21-480-0-CS.

  Лабораторні дослідження проводились у акредитованій Івано-Франківській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби на предмет встановлення в харчовому продукті рослинних жирів.

  За результатами лабораторних досліджень зразків встановлено невідповідність харчового продукту за вмістом тригліцеридів.

  Простіше – «Масло солодковершкове селянське 72,5%» виявилось спредом. Івано-Франківське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проінформували організатора харчування дітей в ДНЗ – Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської Ради стосовно проведення процедур обліку залишків вищезазначеної продукції та її відкликання з обігу.

  Головний державний інспектор області видав Розпорядження щодо вилучення залишків харчового продукту «Масло солодковершкове селянське 72,5%» із харчоблоків ДНЗ Івано-Франківської ОТГ.

  Відповідно до рішень, прийнятих на нараді з питань запобігання фальсифікації молочної продукції за участі Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держпродспоживслужби, Мінекономрозвитку, Антимонопольного комітету та Національної поліції України, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проінформувало про встановлений факт фальсифікації харчового продукту оператора ринку, де здійснювався відбір зразків – ДНЗ № 36 «Віночок», постачальника масла – ТзОВ «ГОЛДПРО» та Головне управління Держпродспоживслужби в Львівській області для вчинення дій відповідно чинного законодавства.

  Станом на 19 квітня Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської Ради, відповідно до Розпорядження Головного державного інспектора області, у терміновому порядку вилучив із обігу дошкільних навчальних закладів 354,81 кг залишків масла.

  Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської Ради готує матеріали щодо розірвання договору на постачання масла з ТзОВ «ГОЛДПРО».

  Читайте також: На Прикарпатті через неякісні сир та масло оштрафували завод

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!