Виїзд чоловіків за кордон: у МВС пропонують ввести страховий внесок

 • У МВС пропонують дозволити чоловікам виїжджати за кордон попри дію воєнного стану. Для цього охочим виїхати з України доведеться заплатити страховий внесок.

  Радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів пропонує дозволити чоловікам перетинати кордон, але при умові, що вони сплатили страховий внесок у розмірі 3-5 тисяч доларів, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

  Він зауважив, що війна закінчиться не скоро, а тотальна заборона покидати Україну є шкідливою. Через це Андрусів пропонує дозволити вільний виїзд чоловікам, але під заставу.

  “Щодо виїзду чоловіків за кордон. Так, на жаль, війна на довго. І нам потрібно буде мобілізувати не одну сотню тисяч солдатів. Але питання виїзду – це не заборонити або дозволити. Це питання як їхати. Я пропоную внести страховий внесок, наприклад, 3-5 тисяч доларів і вільний виїзд для того, хто його вніс. У будь-якому випадку тотальна заборона шкодить нам ще більше, – зазначив радник Дениса Монастирського.

  Андрусів наголосив, що заборона для чоловіків покидати Україну створює багато проблем, через що слід змінити підхід до регулювання виїзду.

 • Читайте також: Франківець готовий подарувати багатокімнатну квартиру для п’ятьох сиріт з Донеччини

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!