Прикарпатський “Правий сектор” очолив Подільський. Смерека буде жандармом

 • “Правий сектор” на Прикарпатті має нового очільника.

   

  Сьогодні, 26 травня, на сайті “Правого сектора” з’явилося повідомлення про кадрові зміни на Івано-Франківщині. Там повідомляється, що “у зв’язку з організаційною необхідністю керівником івано-франківського обласного осередку призначено Андрія Подільського”. Підпис – “Провід ВПР “Правого сектора”.

   

  У розмові з журналістом “Галицького кореспондента” уже екс-очільник обласної організації Василь Абрамів підтвердив цю інформацію, проте коментувати її відмовився. “Так, Подільського призначено керівником осередку. Коментувати я поки що не буду, ми зберемо відповідну прес-конференцію”, – зазначив Абрамів. Він стверджує, що  не буде розвивати правосекторівський рух через свою присутність на фронті.

   

  Ідеолог прикарпатського “Правого сектора” Андрій Подільський також знає про кадрові зміни. “Сьогодні це вирішили на проводі у Києві. Керівництво вирішило, що Подільський розвиватиме “ПС” на Прикарпатті”, – повідомив Подільський. За його словами, вони з Абрамовим і надалі залишаються друзями.

   

  Журналісти “ГК” знайшли на сайті “Бандерівець” наказ №44. Виявляється, ще 29 березня командир ДУК “ПС” А.Стемпіцький призначив  т.в.о. Начальника військово-польової жандармерії Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» друга Смереку. Згідно з цим наказом, на друга Смереку поклали обов’язки контролю виконання наказів, директив та розпоряджень керівництва Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» на території Донецької, Луганської областей, а також в окремих випадках за дорученням в інших областях, згідно з положенням про Військово-польову жандармерію.

   

  Хто такий “друг Смерека”, жителі Прикарпаття можуть лише здогадуватися. Хоча подейкують, що саме так бойові побратими називають зятя Дмитра Яроша Василя Абраміва.

   

  Нагадаємо, що 22 травня обкрадені жителі Обертина прийшли просити допомогу до обласного осередку “Правого сектора”. Тоді працівниця офісу Наталя керівником називала Василя Абраміва.

   

  А перед тим, 9 квітня, у Чистий четвер напередодні Великодня активісти «Правого сектора» вкинули у сміттєвий бак начальника головного управління юстиції в Івано-Франківській області й повезли його на екскурсію обласним центром. Облитий зеленкою і закиданий яйцями, під тиском стусанів Василь Кавацюк не написав заяву про відставку, як того вимагали так звані «люстратори». Детальніше – у статті “Вулична люстрація чи народні забави?

   

  Читайте також:

  Хірурги, повсталі проти головного лікаря обласної дитячої лікарні, дають задній хід (ВІДЕО)

  Івано-франківський “тато Док”?

  «Правий сектор» люстрував сільського голову Хриплина (ФОТО\ВІДЕО)

  Після “бакової” люстрації сільського голови Хриплина землю для учасників АТО в селі знайшли (ФОТО)

  26.05.2015

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!