В Івано-Франківську під УМВС шини не знадобилися (ФОТО, ВІДЕО)

Щоб висловити протест проти того, що війна перемістилася із Сходу на Захід, в Івано-Франківську під стінами управління МВС ввечері 11 липня зібралися кілька десятків активістів “Правого сектора”, “Самооборони” та волонтерів.

 

Лідер Івано-Франківського обласного “Правого сектора” Андрій Подільський пояснив: вони хочуть висловити підтримку тим хлопцям, які зараз оточені; вимагають звільнення Міністра МВС і голови Закарпатської ОДА та покарання для винуватця – депутата Михайла Ланя.

«Вимагаємо, щоб всі люди, які вчинили дії проти українських патріотів, були покарані, – акцентував Подільський. – Для цього ми готові піти на будь-які максимально адекватні дії. Наразі влада продемонструвала, що називає патріотів бандитами. А я чомусь думаю, що хлопці не здадуться просто так… Але ми зобов’язані перемогти».

 

Через кілька хвилин до активістів підійшов керівник обласного УМВС Віктор Шкутов. Він запевнив, що буде діяти виключно в межах чинного законодавства та Конституції. Жодних незаконних вказівок давати не планує. Шкутов зізнався, що частина особового складу МВС сьогодні відправилася в Мукачево.

 

«В області ситуація стабільна. Але якщо необхідно буде, то вживемо адекватних заходів відповідно до чинного законодавства, – сказав Шкутов і додав: У нас введений план «Перехват», є посилені блокпости, тобто вжиті заходи, щоб ситуація залишалася стабільною».


 

Читайте також:


У Мукачевому – стрілянина і вибухи, горить АЗС (ФОТО, ВІДЕО)

12.07.2015

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!