Як господарює Ямницька ОТГ: свої гроші є, але їх тримають наостанок

 • На сході села у Ямниці заслухали звіт сільського голови об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Романа Крутого, поговорили про бюджет, комуналку, wi-fi та будівництво народного дому.

  У неділю, 25 березня, у Ямниці відбувся звіт голови ОТГ Романа Крутого. Все почалося із півгодинної промови. Голова ОТГ розповів, що вони мають штатний розпис, в якому 62 посади, з них уже 55 осіб працевлаштовано. Крім того, є виконавчий комітет у складі 19 осіб.

  Крутий поділився і тим, що усі програми, які діяли у попередньому скликанні у Ямниці, продовжують запроваджувати. Йдеться про допомогу учасникам АТО, духовне життя, соціальні програми тощо.

  Також він підкреслив, що розмір бюджету ОТГ у 2018 році чималий – 81 млн грн. І додав, що, крім власних коштів, вони не забувають долучати додаткові.

  «З районного бюджету було залучено близько 360 тис. грн на розвиток нашої громади, – сказав Роман Крутий. – Для Тязева та Сільця – на частковий ремонт доріг, для Павлівки – на встановлення зупинки. А для потреб апарату Ямницької сільської ради було залучено 60 тис. грн, а саме для придбання комп’ютерної техніки. Адже кількість апарату у нас збільшується. Свої гроші у нас, звісно, є, але ми їх тримаємо наостанок. Ними завжди можемо скористатися».

  Також голова ОТГ розповів, що направив запит в обласну раду щодо будівництва каналізації. І депутати проголосували за те, щоб виділити 1 млн 300 тис. грн на ці потреби. За ці кошти виконають роботи на вулицях Шевченка і Поповича.

  А ще з обласного бюджету виділили гроші на берегоукріплення.

 • Як повідомляв “Галицький кореспондент”, голова Ямницької ОТГ Роман Крутий з листопада минулого року виконує обов’язки голови бюджетної комісії Тисменицької райради.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!