Як отримати гідну роботу, не виїжджаючи за кордон

 • Проблема трудової міграції українців за кордон набула майже масштабів національного лиха: багато галузей економіки, у тому числі й торгівля, втрачають велику кількість фахівців.

  Однак деякі компанії знайшли вихід із цієї скрутної ситуації. Щоб забезпечити динамічний розвиток, вони вирішили самостійно готувати фахівців. Наприклад, у «АТБ» створили унікальну модель підготовки кадрів та їхньої ефективної мотивації.

  Особливо це стає у пригоді представникам молоді, яким завжди було складно працевлаштуватися через відсутність практичних навичок і робочого стажу.

  Перше  місце роботи (до того ж стабільне  та перспективне)  може надати лідер вітчизняної галузі ритейлу  – компанія «АТБ-Маркет».

  «Одночасно з розширенням компанії ми продовжуємо інвестувати в людей. Крок за кроком оновлюємо систему оплати праці та мотивації персоналу. Для нас важливо, щоб співробітники компанії отримували гідну винагороду та мали бажання працювати з повною віддачею, – розповідає голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков. – Питанню ефективної мотивації співробітників ми приділяємо особливу увагу. Маємо декілька постійних заохочувальних програм для різних категорій працівників. Вони спрямовані на досягнення максимального рівня внутрішніх торгових стандартів і обслуговування покупців».

  Прикладів self-made, коли людина проходить шлях від першого робочого місця в команді лідера до створення блискучої кар’єри, у компанії сила-силенна. Більш як 85% керівників підрозділів  «АТБ» розпочинали свою діяльність зі звичайних посад. Кадрова політика компанії спрямована на розвиток людського капіталу. Аби мати гарних фахівців, компанія вирішила власним коштом забезпечувати їм фахову підготовку. У 2003 році у Дніпрі відкрили перший  учбовий центр «АТБ». Потім фахівців почали навчати в  таких самих закладах у Києві, Львові й Одесі. Власні учбові центри щороку підвищують кваліфікацію понад 4000 осіб. Сьогодні вже  весь адміністративний  штат «АТБ» має таку підготовку. Навчання у цих центрах є обов’язковою вимогою для тих, хто прагне, скажімо, очолити новий дискаунтер. Тільки минулого року в країні створили понад шість тисяч робочих місць. Аналогічну тенденцію спостерігаємо й цьогоріч  – до кінця 2019-го в країні приймуть перших клієнтів не менше сотні нових супермаркетів «АТБ», буде модернізовано ще близько п’ятдесяти магазинів.

  Станом на сьогодні флагман компанії – торговельна мережа «АТБ» – налічує 1030 дискаунтерів у 264 містах країни.  Кожного дня дискаунтери відвідують близько  3,5 мільйонів постійних клієнтів. Асортимент «АТБ» зараз перевищує 3,5 тис. найменувань, приблизно третина з яких представлена товарами власних торгових марок. Аби цілодобово забезпечувати українців гарантовано свіжими продуктами та якісними товарами докладає чималих зусиль міцна родина «АТБ», яка налічує понад 60 тисяч співробітників. До складу корпорації входять численні підприємства, які займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування. Завдяки потужному кадровому потенціалу вони роками обіймають лідируючі позиції у своїх сегментах бізнесу. Як роботодавець «АТБ»  має великий перелік переваг, який не обмежується лише стабільною зарплатою  та можливістю збудувати кар’єру.  Важливо, що тут люди можуть отримати безкоштовне фахове навчання та навіть  знайти своє покликання.

  Світлана Криницька

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!