Як у степах Миколаївщини на танку воює 23-річний “Мольфар” з Карпат

 • Танки, які мають імена українських Карпат, стоять на захисті Півдня.

  Часто важкі бронемашини старші за своїх танкістів в рази, але українські захисники кажуть – танк неможливо не полюбити, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “ТСН”.

  Танкіст, який боронить Миколаївщину, має псевдо “Мольфар”. Хлопець виріс в Карпатах і називає себе гуцулом.

  23-річний танкіст хвалиться своїми панцирниками. Один з них – трофейний, колишній російський. Свого трофея назвали сєпаром і відвезли на самий передок – служити на користь Збройних сил України.

  “Мольфар” показує свої машини і хизується – старенькі, але крепкі. Назвати “Панцирники” вирішили на честь рідних Карпат: Довбуш, Прут, Говерла та інші. Важкі машини тут люблять усі. Танкіст говорить: танк їде – русня боїться.

  Одного з цих “Панцирників” бійці назвали поетично, хоча і на суржику “Демон, восставший із ада”. “Мольфар” говорить – тут, у полі, все про любов.

 • “Є щось, що ти любиш так сильно, як і танки? – запитує кореспондентка “ТСН”. – Гори. – Тобто ти в житті любиш гори і танки? – Ще дружину і батьків, і Україну. А як же без України, якби не було України, не було б і мене”, – говорить український захисник.

  До теми: “Точність не менша, ніж коли в каву додаєш молоко”, – бариста й ультрас з Прикарпаття про аеророзвідку на війні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!