Як започаткувати свій бізнес

Українська Галицька Партія видала довідник для тих, хто хоче розпочати і розвивати власну справу.

Посібник «Власна справа» – напрацювання економічної групи УГП. Книжка призначена для того, аби мотивувати, надихнути і дати поради тим, хто хоче реалізувати власну бізнес-ідею. Авторами довідника стали Галина Васильченко, Роман Кучер та Мар’яна Кузько.

У довіднику зібрано багато корисної інформації. Наприклад, щодо того, звідки взяти гроші на власну справу, якщо своїх заощаджень не вистачає. Адже, крім банківських кредитів, є чимало інших способів: через державні програми підтримки, гранти. Але чи не найновішим шляхом залучення інвестицій у світі стали краудфандингові платформи, іншими словами, «народні інвестиції», або «фінансування натовпом», якщо перекладати дослівно. Тобто незнайомі між собою люди масово «скидаються» на проект. За допомогою таких інвестицій в Україні, до прикладу, запрацювало «Громадське телебачення». Перелік найпопулярніших у світі та в Україні краудфандингових інтернет-платформ є у довіднику.

Також у посібнику читач знайде поради, де черпати ідеї для бізнесу, юридичні консультації стосовно організації та ведення власної справи, способи ефективної реклами.

Натхнення початківцям додадуть вислови успішних людей світу та реальні приклади втілення місцевих бізнес-проектів малого підприємництва.

Одним із підприємців, які поділились історією власного успіху у довіднику «Власна справа», є іванофранківець, член Української Галицької Партії, власник мережі закладів швидкого харчування та ресторану Ігор Данів:

«Як підприємець, який починав усе з нуля, десь робив помилки і на них вчився, можу сказати, що цей довідник може стати добрим помічником для тих, хто хоче почати свій бізнес. Тут справді є багато корисних і практичних порад. Економічна група Української Галицької Партії постаралась і зробила якісну роботу. Раджу цей довідник усім, хто хоче займатись власною справою».

У партійній бібліотеці це вже четверта книжка. Раніше експерти Української Галицької Партії розробили посібники «Як створити ОСББ», «Батьківське самоврядування у навчальних закладах», «Наша земля» для власників паїв. Усі довідники можна отримати безкоштовно в івано-франківському офісі партії, що розміщений за адресою: пл. Міцкевича, 8, офіс 17. Телефон: (098) 367 58 43.

Наталя ФЕДОЛЯК

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!