Як зекономити чималі гроші під час відпустки у Карпатах

 • Західні регіони України, зокрема й наша Франківщина, надзвичайно багаті на дивовижні природні краєвиди.  Та все ж одна з вагомих переваг українського туризму – його бюджетність.   Для охочих яскраво провести відпустку в наших горах уже  збудовали чимало готелів і  хостелів, у сезон розбивають наметові табори. Відпочинок по-українськи  не вдарить по сімейному бюджету ще й завдяки економії на харчуванні. Для цього докладає чималих зусиль багаторічний лідер вітчизняної галузі торгівлі – компанія «АТБ-Маркет».  Комфортні дискаунтери «АТБ», які з’явилися останніми роками у так званих стартових для туристів містечках західних областей, цілодобово забезпечують мандрівника якісними продуктами й товарами першої необхідності за мінімальними  цінами. Широкий асортимент кожного з дискаунтерів мережі сьогодні перевищує 3,5 тисячі найменувань, понад 900 з яких представлені товарами власних  торгових марок  і власним імпортом.

  У західному регіоні таких супермаркетів зараз нараховується близько сотні. Ця цифра постійно зростає – протягом минулого року відкрили  34 нових магазина в західних областях, зокрема й у Івано-Франківській. З початку поточного року на  заході країни створили 12 нових дискаунтерів найбільшої національної мережі. На мапі присутності  «АТБ» з’явилися такі цікаві міста, як наш Івано-Франківськ, Сокаль, Яворів, Борислав, Новояворівськ, Калуш, Тернопіль, Кам’янець-Подільський,  Ужгород тощо. Сьогодні у 260 населених пунктах цілодобово (що має для туристів  неабияке значення) працюють 1023 таких дискаунтерів.  До речі, відкритий до Дня Конституції інноваційний супермаркет «АТБ» у старовинному Ужгороді став першим на Закарпатті. Отже, лідер української галузі ритейлу підкорив нову область. Зараз підприємства та торговельні представництва корпорації «АТБ» є вже у двадцяти трьох областях України. Це означає, що кількість постійних клієнтів мережі,  що сьогодні перевищує три з половиною мільйони осіб, і далі буде стрімко зростати. Адже переваги «АТБ» очевидні: продукти завжди гарантовано  якісні  та свіжі. Важливим фактором майже для кожного покупця, окрім якості товару, є доступні ціни. У магазинах «АТБ» вони на 10–15% нижчі  за середньоринкові. Діє бонусна програма, регулярно проводять акції, які дозволять туристам зекономити 40%  і навіть більше. Завдяки скороченню  витрат на харчування не  доведеться роками відкладати кошти на подорож.

  «Знижка може становити майже половину від початкової вартості товару. Як правило, на полицях супермаркетів «АТБ» практично в кожній товарній категорії можна знайти продукцію, яку на цьому тижні продаємо значно дешевше, ніж зазвичай»,  –  говорить Наталія Шаповалова, заступниця генерального директора ТОВ «АТБ-Маркет».

  У супермаркетах «АТБ» завжди можна купити якісні  продукти на свій смак.  Мережа «АТБ» має  власні торгові марки у всіх цінових категоріях. Преміальний сегмент представлений ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», середній  плюс – ТМ «Спецзамовлення “АТБ”», середній – це знайома більшості з нас та улюблена ТМ «Своя лінія», а у найбільш економному (бюджетному) форматі панує ТМ «Розумний вибір».

  Тепер мандрівнику не треба  тягти з дому консерви, ковбаси, напої та багато іншого провіанту. Під час літньої спеки більшість харчових продуктів може  й не «пережити» подорожі.  Купувати харчі та товари першої необхідності набагато зручніше й безпечніше у будь-якому з численних супермаркетів «АТБ» безпосередньо перед сходженням на Говерлу, вирушаючи до Сколівських Бескидів, таємничого Синевиру або на неймовірну  полонину Боржава. Мандруючи з «АТБ», можна побачити всю Україну!

  Марія Хуста

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!