Як зібрати новорічний продуктовий кошик і на чому можна зекономити

 • Мешканці Франківщини почали готуватися до Нового року та Різдва:  купують ялинкові прикраси, збирають рецепти, запасають продукти. Незамінним помічником у цьому питанні традиційно стане найбільша торговельна мережа країни – «АТБ». 1044 комфортних дискаунтери вже чекають на покупців, щоб вони наповнили свої холодильники гарантовано свіжими продуктами за доступними цінами. Магазини найбільшого вітчизняного ритейлера цілодобово відкриті у 265 населених пунктах 24 областей України.

  У майже 4 млн постійних клієнтів «АТБ» проблем із вибором продуктів не виникне. Найпотужніша вітчизняна торговельна компанія гарантує якість  товарів  у своїх магазинах. Вартість продуктів в «АТБ» на 10–15% нижча за середньоринкову.

  Асортимент маркетів мережі, в тому числі й у нашому місті Франка, перевищує 3,5 тис. найменувань.  Понад 800 із них – це товари власних торгових марок  і власний імпорт.  Ціни на таку продукцію можуть бути на 30% нижчими за ціни на будь-які аналоги. Економити клієнтам  «АТБ» уже понад чверть століття допомагають декілька факторів. Перший – це принципова відмова від посередників. Другий – це мінімізація витрат на електроенергію й опалення.  Це стало можливим завдяки впровадженню сучасних технологій. Ще одним важливим фактором є зниження витрат компанії на промоакції та логістику. Рекламувати гарантовано якісну продукцію, яка ще й коштує значно дешевше всіх аналогів, погодьтеся, особливого сенсу немає. Мільйони українців у цьому вже переконалися. «АТБ» є лідером серед підприємств галузі ритейлу. Компанія невпинно нарощує показники. За результатами 9 місяців поточного року товарообіг становив 501,5 млрд грн. Це понад 17,2% усього обсягу роздрібної торгівлі країни.

  Аби гарантувати своєчасну доставку тисяч найменувань товарів у різні куточки України, корпорація «АТБ» створила одну з найбільш розгалужених логістичних інфраструктур в країні.

  «Логістика «АТБ» – це не тільки транспорт, складські приміщення та магазини. Це  складна збалансована система, яка включає в себе взаємодію з регіональними виробниками, власні розподільні центри, автомобілі з необхідним температурним обладнанням, відділи якості та багато іншого», – пояснила Наталія Шаповалова, в. о. генерального директора ТОВ «АТБ-Маркет».

  Компанія володіє чималим вантажним автопарком  і 9 складськими  центрами  класу А. Планування, облік і рух товарних потоків відбуваються цілодобово.  Фури та фургончики з символікою «АТБ» (7 автоколон чисельністю понад 600 машин) щомісяця долають колосальну відстань – 5,2 мільйона кілометрів. Для порівняння: це як 130 разів об’їхати земну кулю по екватору!

 • «Робота цієї системи була б неможливою без кваліфікованого персоналу. Продавці, логісти, водії, вантажники, бухгалтери, контролери якості забезпечують  успіх як окремого магазину, так і компанії в цілому. У мережі «АТБ» сьогодні працюють близько 60 тисяч осіб. Це величезний колектив, в якому кожен знає і добре виконує свої обов’язки.  Не маємо жодного сумніву, що під час Нового року та Різдва наш колектив злагоджено працюватиме», –  розповіла Оксана Молодцеватова, директор служби управління регіонами ТОВ «АТБ-Маркет».

  Торговельна мережа «АТБ» – це найбільше українське підприємство, яке активно розвивається та забезпечує громадян якісними товарами за доступними цінами.

  Ольга Фоменко

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!