Ярема Стецик під бурхливі оплески завершив конференцію TEDx у Франківську

 • Сьогодні, 30 вересня, в Івано-Франківську під гаслом “Power of mind” відбулась конференція TEDx.

  У програмі було десять виступів лекторів – організатори підібрали їх так, щоб мова йшла про максимально різні сфери та аспекти життя. Так, Альона Каравай розповіла про силу серця, думки та навчання, Володимир Муляр та Ярина Квітка описали сорок тисяч неймовірних кілометрів на велосипедах, а Жасулан Абішев пояснив, як зазирнути всередину себе з технологією “майндфулнесс”.

  Після перерви виступив Володимир Лущак – біохімік та науковець з ПНУ з дещо уривчастою, але позитивною розповіддю про те, як в університеті робили справжню науку. Далі слово взяв Алан Янг – він говорив про вирішення проблеми сміття на прикладі одного українського міста.

  Потім на сцену вийшов Роман Гавриш з рекламної агенції Aimbulance, який пояснив, чим криза допомогла українцям та навчив присутніх дивитись на все з позитивом. Далі співавтори проекту Ukraїner Богдан Логвиненко та Микола Носок розповіли, як збирали неймовірні історії життя українців зі всіх куточків країни. А після них на сцену вийшов Олексій Рубанов, який у не зовсім зрозумілій манері аналізував проекти космічних подорожей та критикував Ілона Маска.

  А завершив конференцію музикант, дизайнер та художник Ярема Стецик. Після доволі гумористичного виступу він закликав присутніх пересісти на одне крісло вліво, після чого разом з усім залом заспівав пісню про ламінат. Публіка відреагувала бурхливими оваціями.

  Пропонуємо нашим читачам поглянути, як це було.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!