Конференція з послами на Прикарпатті обійшлася бюджету України у більш, ніж 3 мільйони

 • Організація конференції з послами “Дипломатія 30. Стратегія сильної держави” на Івано-Франківщині обійшлася бюджету України у 3 млн 380 тис. грн.

  Про це йдеться на майданчику електронної системи публічних закупівель ProZorro, пише “Суспільне”.

  Під час підготовки до конференції Міністерство закордонних справ уклало дві угоди — з державною організацією “Резиденція “Синьогора” на суму 1 млн 127 тис. 559 грн 84 коп. та з товариством “Фірма “Надія” — на 2 млн 252 тис. 452 грн 25 коп.

  МЗС провело ці закупівлі без торгів, посилаючись на відсутність конкуренції з технічних причин.

  “Резиденція “Синьогора” надавала послуги два дні — 21 та 22 грудня 2021 року. В обґрунтуванні йшлося про те, що організацію створили для належних умов прийому та перебування керівників країн, глав та офіційних делегацій іноземних держав, міжнародних організацій. Також “Синьогора” забезпечує належний санітарно-технічний стан будинків, споруд і територій, бере участь в організації та проведенні режимно-секретних заходів під час прийому, перебування вищого керівництва держави, глав іноземних країн та офіційних делегацій.

  “Фірма “Надія” надавала послуги 22 грудня, оскільки місцем проведення другого дня конференції керівників закордонних дипломатичних установ України визначили Івано-Франківськ. Відповідно до інформації на ProZorro, у місті розглядали 20 готелів, які могли б надати послуги для організації заходу.

  “Водночас з цих 20 закладів лише у дев’ятьох є конференц-зали. Натомість, зважаючи на вимоги МЗС до рівня проведення заходу, враховуючи кількість учасників та інші вимоги (три окремі конференц-зали, окреме приміщення для розміщення 30 людей, декілька приміщень для забезпечення усіх учасників конференції харчуванням) з’ясували, що таким вимогам відповідає лише один заклад – готель “Надія”, — йдеться в обґрунтуванні.

  Перелік і вартість послуг товариства “Фірма “Надія”:

  • розміщення учасників конференції — 29 тис. грн;
  • харчування учасників — 121 тис. 200 грн;
  • забезпечення заходу звуковим і світловим обладнанням — 288 тис. 721 грн 20 коп.;
  • декорування залів — 288 тис. 745 грн 20 коп.;
  • забезпечення заходу відеообладнанням — 445 тис. 104 грн;
  • забезпечення відеотрансляції під час заходу — 122 тис. 544 грн;
  • логістичні витрати — 317 тис. 739 грн 37 коп.;
  • адміністративні витрати — 263 тис. 989 грн 78 коп.

  Загалом вартість послуг склала 1 млн 877 тис. 43 грн 54 коп. Разом з ПДВ — 2 млн 252 тис. 452 грн 25 коп.

  Нагадаємо, 21-22 грудня на Івано-Франківщині у селі Гута відбулася щорічна конференція послів України під гаслом “Дипломатія 30. Стратегія сильної держави”. 

  Читайте також: Поліція попереджає прикарпатців про обмеження руху під час візиту Зеленського та послів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!