“Їхня броня стала місивом. У касці по декілька отворів від куль”, – військовий про смерть братів Бутусіних

 • Брати Роман та Леонід Бутусіни загинули справжніми героями на війні з російськими окупантами.

  В останні секунди свого життя військові лежали один біля одного, наче обнімалися, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна”.

  За словами бійця 58-і бригади з позивним “Вікінг”, брати Бутусіни за національністю росіяни, які разом зі своїм батьком воювали в складі ЗСУ. Перед смертю перебували разом з бригадою у селі Лукашівка Чернігівської області. Молоді захисники були на передових позиціях.

  “Вікінг” зазначив, що у визначеній локації брати побігли на лівий фланг, а він рухався правим. Хлопці мали із собою ручний протитанковий гранатомет з трьома зарядами, атакували колону та підірвали БТР або БМП (точно не пам’ятає). Бутусіни зайшли у населений пункт та коригували артилерію. Та невдовзі хлопців зненацька застала смерть, проте вони боролися дуже мужньо.

  “Брати билися до останнього. Їхня броня стала місивом. У касці — по декілька отворів від куль. Хлопці лежали один біля одного, ніби обіймалися в свої останні секунди. Було видно, що боролися до кінця. Ми їм помстилися і будемо мстити до останнього. Останнє, що я почув від них у рацію — вони питали, чи зі мною все гаразд”, — розповідає “Вікінг”.

 • Нагадаємо, у квітні в бою з окупантами загинули два сини відомого добровольця з Калущини Олега Бутусіна. Багатодітна сім’я Бутусіних з далекого Владивостока втекла в Україну через політичні репресії. Олег неодноразово в Росії звинувачував Путіна в занепаді країни та політиці геноциду. Після того, як Бутусін воював як доброволець на боці України, ФСБ Росії відкрило проти нього кримінальну справу за тероризм. Чоловік рік служив добровольцем у ДУКу. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!