У Франківську нагородили кращих спортсменів та тренерів Прикарпаття у 2019 році (фото)

Сьогодні, 13 лютого, в Івано-Франківській облдержадміністрації відбклося засідання колегії управління спорту ОДА.

Під час заходу нагородили кращих спортсменів і тренерів за підсумками 2019 року.

Перемоги здобули чемпіон ІІ Європейських ігор з легкої атлетики Станіслав Сеник, бронзовий призер чемпіонату світу серед спортсменів до 23 років з вільної боротьби Ігор Никифорук.

Срібним призером чемпіонату світу серед юніорів до 23 років з боротьби вільної став Андрій Джелеп. А Bікторія Фабуляк та Мaрія Кривоніс стали срібними призерками чемпіонату Європи серед юніорок з боксу. Інна Оробець стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з паверліфтингу. Віталій Соловей та Данило Демчишин стали чемпіонами світу з таеквондо, а Нестор Фоя – чемпіоном світу з кікбоксингу WTKA.

Павло Волуйкевич став чемпіоном Європи з легкої атлетики за програмою Паралімпійських ігор. Також за цією ж програмою бронзовими призерами чемпіонату Європи з тенісу настільного стали Роман Гулик та Василь Петрунів.

За програмою Дефлімпійських ігор Володимир Федосеєнко став срібним призером чемпіонату світу зі спортивного орієнтування, а Володимир Рій – чемпіоном Європи з футболу.

Кращими тренерами у 2019 році стали Михайло Перегінець, Iван Курилюк, Сергій Данилів, Василь Кондрат, Василь Оробець, Олег Соловей, Володимир Вострецов, Євгеній Єрузель, Микола Коченюк.

Також за підсумками роботи у 2019 році нагородили кращі спортивні школи серед СДЮСШОР та ДЮСШ.

Івано-Франківська №1 СДЮСШОР зі спортивної гімнастики здобула третє місце. Надвірнянська СДЮСШОР «Нафтохімік Прикарпаття» отримала друге місце, а перше отримала Рогатинська СДЮСШОР.

За підсумками роботи у 2019 році серед міст обласного значення третє місце здобуло управління в справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Калуського МВК. Відділ у справах молоді та спорту Коломийського МВК посів друге місце, а перше – департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківського MBK.

Серед райдержадміністрацій третє місце посів відділ молоді та спорту Надвірнянської РДА, друге місце отримав сектор у справах молоді та спорту Косівської РДА, а перше місце отримав відділ освіти, молоді та спорту Рогатинської РДА.

Нагадаємо, прикарпатські спортсмени-ветерани привезли нагороди з чемпіонату України з легкої атлетики

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!