Юні франківчани перемогли на Чемпіонаті світу з сучасної хореографії у Великобританії (фото)

 • Юні франківчани 14-річний Віктор Лазарович та 13-річна Каріна Кіндрат здобули перше місце на Чемпіонаті світу з сучасної хореографії Dance World Cup 2021 у місті Телфорд, що у Великобританії.

  Першість їм принесла дуетна композиція “Life on Mars”, хореографія тренера Анастасії Алдушенко.

  Віктор та Каріна, танцюючи вже 9 років, є кандидатами у майстри спорту та постійно займають призові місця на різних чемпіонатах та змаганнях.

  На даному Чемпіонаті Світу виступають вже втретє (перші два були в Іспанії та Португалії).

  “Щоб потрапити на Чемпіонат Світу потрібно спочатку здобути першість на Всеукраїнському відбірковому турі в Києві. І тільки тоді учасники мають право прийняти участь у Чемпіонаті Світу”, – кажуть танцюристи.

  За красивою картинкою у гарних костюмах стоїть, звичайно, велика праця дітей і тренера. Адже всі знали, що змагатися будуть найсильніші танцюристи світу. Цього року це були учасники з Італії, Іспанії, Ірландії, Німеччини, Малайзії, Гонконгу, Південної Африки, Польщі та ін.

 • Учні кажуть, що завдяки наполегливій праці, таланту, настановам тренера Анастасії Алдушенко та керівництва танцювальної школи Василя Шеремети та Наталії Чашечнікової, їх мрія – стати Чемпіонами Світу здійснилась.

  Читайте також: Танцівники з Коломиї перемогли на фестивалях у Львові (відео)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!