З березня понад 10 мільйонам українців підвищать пенсії – Шмигаль

 • З 1 березня на 14% буде проіндексована пенсія для понад 10 мільйонів українців.

  Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль за результатами сьогоднішнього засідання уряду, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на “УНІАН“.

  “Вперше за новим принципом ми збільшуємо пенсії військовим. А також встановлюємо з 1 березня доплату для людей, які не підпадають під індексацію, оскільки пенсії їм були призначені протягом трьох останніх років. На 14% будуть проіндексовані доплати й українцям старше 75 років”, – розповів він.

  Крім того, додав Шмигаль, за рішенням уряду вже зараз будуть проіндексовані так звані соціальні пенсії. Раніше планувалося їх зростання тільки в грудні цього року у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму.

  Підвищення пенсії:

  • З 1 грудня 2021 року в Україні для всіх категорій пенсіонерів мінімальна пенсія була збільшена з 1854 до 1934 гривень.
  • 17 грудня 2021 року прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про те, що розмір середньої пенсії в Україні в грудні цього року досяг майже 4 тисяч гривень.
  • 9 вересня 2021 року Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект, який передбачає щорічну індексацію пенсій 1 березня.
  • В Україні з 1 січня 2022 року були підвищені розміри пенсійних виплат для осіб, які отримали інвалідність внаслідок ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про індексацію пенсій з 1 березня 2022 року на 14% для всіх українських пенсіонерів.
  • 15 лютого 2022 року Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому законопроєкт, який передбачає щорічну індексацію пенсій 1 березня.

  До теми: пенсія не для всіх

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!