За побиття знайомого студент з Калущини отримав 2 роки іспитового строку

 •  
  Між чоловіками виник словесний конфлікт.
   
  Про це йдеться на сторінці Калуського міськрайонного суду.
   
  У судовому засіданні розглянули кримінальне провадження за ч.1 ст.121 КК України про обвинувачення мешканця однієї із територіальних громад Калуського району, студента 3-го курсу, не одруженого, раніше не судимого.
   
  З матеріалів справи відомо, що у вечірній час, після закриття магазину, де обвинувачений та потерпілий відпочивали, виник словесний конфлікт, який завершився сутичкою та втратою свідомості.
   
  Внаслідок умисного нанесення ударів потерпілому спричинили тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-лицевої травми із переломами кісток лицевого черепа, забоєм головного мозку легкого ступеня тяжкості, гемосинусом лівої гайморової пазухи, синцями в ділянці голови, крововиливами в м’які покриви голови, які відносяться до тяжких тілесних ушкоджень як таких, що є небезпечними для життя в момент спричинення.
   
  Допитаний у судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненому кримінальному правопорушенні визнав повністю, щиро кається.
   
  Потерпілий в судовому засіданні вказав, що він прийшов в магазин, де вживав спиртне. Пізніше з обвинуваченим у нього виник словесний конфлікт, після якого він опинився в лікарні з тілесними ушкодженнями. Претензій до обвинуваченого не має.
   
  Суд ухвалив обвинуваченого:
  – визнати винуватим за ч.1 ст.121 КК України та призначити покарання – позбавлення волі строком на 5 років.
  – згідно ст.75 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням та встановити йому іспитовий строк 2 роки.
  – згідно ст.76 КК України покласти на останнього такі обов”язки: періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

  До теми: Калушанина, який незаконно зберігав зброю та боєприпаси засудили до 3,5 років позбавлення волі

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!