Калушанина, який незаконно зберігав зброю та боєприпаси, засудили до 3,5 років позбавлення волі

 •  
  Він придбав одяг поліцейського на OLX.
   
  Вирок відносно 31 річного уродженця м. Калуша Івано-Франківської області, не одруженого, не працюючого громадянина України, раніше судимого, виніс Калуський міськрайонний суд, йдеться у пресслужбі.
   
  Встановили, що обвинувачений вчинив незаконне придбання та зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів, без передбаченого законом дозволу, та вчинив таємне викрадення чужого майна, поєднаному з проникненням у житло, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.
   
  Допитаний у судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненому кримінальному правопорушенні за ч. 1 ст. 263 КК України визнав повністю, зазначивши що пістолет та набої знайшов під час ранкової пробіжки, а щодо обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, свою вину не визнав та пояснив, що у той день, коли сталася крадіжка, він перебував удома та вважає, що під час проведення обшуку працівник поліції підкинув йому в помешкання срібний хрестик.
   
  Також поліцейські знайшли у квартирі дротики та профіля, які скинули в один пакет та відправили на експертизу. Обвинувачений вважає, що ці речі не є відмичками. Рації, які знайшли в його помешканні, він використовував на рибальстві та під час збирання грибів у лісі. 
   
  Згідно ч.1 ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначили покарання – 3 роки 6 місяців позбавлення волі.

  До теми: За побиття знайомого студент з Калущини отримав 2 роки іспитового строку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!