За рік в Україні висадили 240 мільйонів дерев

 • Протягом 2021 року в Україні висадили близько 240 мільйонів дерев.

  Найбільше висадили на Житомирщині, де у 2020 році вогонь знищив 75 тисяч гектарів лісу, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Державне агенство лісових ресурсів України.

  “Цього року підприємства, які підпорядковуються Державному агентству лісових ресурсів України, висадили 240 мільйонів сіянців та саджанців. Крім того, на землях інших лісокористувачів висадили додатково близько 9 мільйонів деревних рослин”, – повідомив Голова Держлісагентства Юрій Болоховець.

  Лідер по висадці – Полісся. На Житомирщині висадили майже 51 мільйон сіянців. На Волині – 23,3 мільйона сіянців. 29,5 мільйонів сіянців висадили на Рівненщині. 15,6 мільйона – на Чернігівщині.

  У лісостепових областях висадили 66,5 мільйонів сіянців. На Київщині – майже 20 мільйонів. Полтавщина і Сумщина висадили цього року майже по 10 мільйонів деревних рослин. 8,2 мільйона у Черкаській області, на Вінниччині – 5,2 мільйона, Харківщині – 6,2 мільйона, Тернопільщині – 4,4 мільйона сіянців. У Хмельницькій області висадили 3,7 мільйона деревних рослин.

  У степових регіонах лісівники висадили 21,3 мільйона сіянців. У Луганській області висадили 6,6 мільйона. Близько 4,4 мільйона у Запорізькій області. На Кіровоградщині – 3,8 мільйона. 2,7 мільйона сіянців висадили на Херсонщині. На Дніпропетровщині – 1,6 мільйона сіянців. Донеччина висадила майже мільйон сіянців. 636 тисяч висадили у Миколаївській області. Майже півмільйона деревних рослин – на Одещині.

  У Карпатах цього року висадили 30,3 мільйона сіянців. 15,1 мільйона деревних рослин лісівники висадили на Закарпатті. 8,1 мільйона висадили на Львівщині. У Чернівецькій та Івано-Франківській областях висадили по 3,5 мільйони сіянців.

  Цієї осені також висадили понад 9 мільйонів деревних рослин на землях інших лісокористувачів.

 • У 2022 році лісівники планують висадити близько 300 мільйонів сіянців.

  До теми: на Прикарпатті лісівники наповнюють годівниці для диких тварин

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!