Запорізька атомна електростанція перетворилася фактично з виробника електрики на споживача через окупацію росіянами.
Усі шість енергоблоків перебувають в зупиненому стані. Про це повідомив в.о голови Держатомрегулювання Олег Коріков під час брифінгу, передає кореспондент УНН.
«Станом на сьогодні Запорізька атомна електростанція перетворилася фактично з виробника електрики на споживача. Це все відбувається внаслідок окупації ЗАЕС рашистськими загарбниками. Всі 6 енергоблоків перебувають в зупиненому стані, але Запорізька АЕС отримує електрику з енергосистеми України», – розповів Коріков.
За його словами, електроенергія Запорізькій АЕС, як і будь-якій іншій атомній станції, потрібна для того, щоб працювали системи безпеки, у тому числі ті, які забезпечують залишкові відведення тепла від ядерного палива.
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/d25f7eff18896162b8c5ffe1b8a6d196e9e06595.jpg)