Затримано екс-командира “Беркута”, якого підозрюють у злочинах на Майдані

  • Правоохоронці затримали колишнього командира одного з регіональних спецпідрозділів МВС “Беркут”, якого підозрюють у скоєнні злочинів на Майдані Незалежності в центрі Києва під час Революції гідності, повідомляє ТСН.

    Про це сьогодні, 16 жовтня, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури. “15 жовтня 2015 року, управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України спільно зі Службою безпеки України, затримано колишнього командира одного з регіональних спецпідрозділів МВС “Беркут”, якому повідомили про підозру в організації перевищення службових повноважень своїми підлеглими, під час подій 18.02.2014 на вул. Грушевського та у Кріпосному провулку у м. Києві та вчинення ними злочинів щодо протестувальників, що потягло настання тяжких наслідків (ч. 3 ст. 365 КК України)”, – зазначено у повідомленні.

    Сьогодні, 16 жовтня, прокурором внесене клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу – тримання під вартою.

    Áîåö ñïåöïîäðàçäåëåíèÿ "Áåðêóò" íà Ìàéäàíå Íåçàëåæíîñòè â Êèåâå, â ñðåäó, 19 ôåâðàëÿ 2014 ã. Ôîòî Åâãåíèÿ Êîëåñíèêà / ÓÍÈÀÍ

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!