“Політ ангела”: у Франківську відкрили експозицію, присвячену героям АТО

 • В Івано-Франківському обласному музеї визвольної боротьби імені Степана Бандери сьогодні, 25 жовтня, відбулось відкриття експозиційного блоку «Політ ангела», який присвятили загиблим героям АТО/ООС.

  Володимир Веркалець, начальник Івано-Франківського відділу Міністерства ветеранів каже, що, на жаль, восьмий рік поспіль йде війна, яка приносить багато горя, інформує “Галицький кореспондент”.

  «Ми вирішили випустити книгу пам‘яті загиблим добровольцям, які проходили службу на сході України. На жаль, раніше не видавали ще книг пам‘яті, тому виникла така ідея», – пояснює Веркалець.

  За його словами, книгу передадуть на зберігання в Музей визвольної боротьби, аби усі охочі могли ознайомитись з прізвищами та іменами тих, хто загинув у війні. Під час передачі книги були присутні і родичі загиблих військових.

  «Маємо надію, що книгу не доведеться більше поповнювати загиблими, а вшановувати таким чином тих, хто помер. Книга складається із 365 сторінок, в якій є дата смерті, ім‘я та прізвище бійця. Там є і п’ятеро прикарпатців», – говорить Володимир Веркалець.

  Ярослав Коретчук, директор Івано-Франківського обласного музею національно-визвольної боротьби зазначає, що відбудеться передача книги про добровольців, які загинули у зоні проведення бойових дій.

  «Сподіватимемось, що книга не буде розширюватись, а буде яскравим доповненням до експозиції, яка присвячена війні на Донбасі», – розповідає Коретчук.

 • Тетяна Витвицька розповідає, що її син загинув на сході України 16 січня 2018 року.

  «Спочатку він пішов на Майдан, після того як побили студентів. Там його і поранили, а доглядала за ним майбутня невістка», – пригадує мати.

  Як зазначає пані Тетяна, на Сході вони одружились.

  Читайте також: Музей на Прикарпатті отримав у подарунок унікальні килими (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!