Завдяки боротьбі мешканців Пасічної, в Івано-Франківську з’явився невеличкий сквер

Завдяки боротьбі мешканців Пасічної, в Івано-Франківську з’явився невеличкий сквер. Про це повідомила мешканка Пасічної Євгенія Ступ’як.

Шматок землі поза парканом, який поставив забудовник, люди засадили квітами та деревами. Адже відповідно до кадастрової карти ця частина землі належить місту.

«А хто нині молодець? А ми нині молодці. Ми заклали початок нашого майбутнього скверу. Ми показали, що ми організовані і тверді у своїх намірах. Так тримати», – написала вона.

Нагадаємо, в Івано-Франківську на земельній ділянці в районі вулиць Хіміків-Тролейбусна, поруч із ЗШ №24 розпочалось будівництво. На знак протесту, 3 липня,  люди перекрили дорогу на вулиці Целевича, адже їх не почули.

А 5 липня мешканці вийшли на протест під адмінбудівлю. Люди вийшли із плакатами “Школа 24 за сквер”, “Діти хочуть сквер”, вони скандують “Ні будівництву Хіміків-Тролейбусна” та “Ми за зелену зону”.

До теми: 9 січня ц.р. СБУ уклала договір з БК «Вертикаль» на будівництво будинків на ділянці площею 0,48 га. Відтак уже в лютому виконавчий комітет міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для будівництва поки що одного багатоквартирного будинку з приміщеннями громадського призначення. Після цього компанія отримала дозвіл на проведення підготовчих робіт, але ДПТ ще не затверджений.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!