Завідувачка будинку культури стала першою в Івано-Франківській області рятувальницею-доброволицею

 • Нещодавно у селі Лани Дубівецької ТГ Івано-Франківського району відбулося відкриття підрозділу добровільної пожежної команди.

  Під час підготовчих робіт місцевій мешканці Христині Николин запропонували зробити художнє тематичне оформлення будівлі, де в майбутньому планується створити навчальний центр для школярів з вивчення правил безпеки життєдіяльності, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Управління ДСНС в області.

  Щодня, в перервах між малюванням, Христина спілкувалась з майбутніми добровольцями. Після тривалих розмов дівчина зрозуміла, що також хоче стати доброволицею.

  Як розповідає Христина, навики щодо надання медичної допомоги отримала від свого батька, котрий був медиком. Дівчина змалечку хотіла стати рятувальником, проте, доля розпорядилися по іншому.

  Після закінчення школи Христина вступила на художній факультет Прикарпатського педагогічного Університету імені Василя Стефаника, здобула освіту і пішла працювати за фахом. Проте, в думках, дівчина завжди мріяла поєднати своє життя із професією рятувальника  і  бути корисною людям.

  Як каже Христина, спочатку вона створювала сім’ю, народжувала дітей, а тепер буде втілювати давню мрію у життя.

  Христина працює завідувачем сільського клубу. Як тільки поступає дзвінок «тривоги», сценічний костюм Христина змінює на форму рятувальника і поспішає на допомогу людям. Наразі Христина в колективі ДПК виконує функції з надання домедичної допомоги.

  Нагадаємо, Самі собі пожежники: як у Карпатах селяни стали рятувальниками (ВІДЕО)

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!