Завтра у Франківську стартує фестиваль соціальних інновацій та нової музики

 • Сьогодні, 13 листопада, в Івано-Франківську розповіли про фестиваль соціальних інновацій та нової музики “Plan B”. Він триватиме два дні – 14 та 15 листопада.

  Подія поєднає три міста в онлайні — Івано-Франківськ, Харків та Лисичанськ. Кожне місто має показати, чим живе локальна культура та які глобальні теми турбують місцеву спільноту.

  Співорганізатор заходу Олексій Мельничук каже, що головна мета фестивалю – показувати актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, об’єднувати їх у прагненні робити важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст.

  “Завтра о 19:00 ми розпочнемо нічну програму на заводі. Там буде чотири артиста. Так ми хочемо показати культурне різноманіття нашого регіону”, – сказав Олексій Мельничук.

  Інша співорганізаторка Аня Потьомкіна додала, що візуальна програма побудована на колаборації. Зокрема, між мисткинями та музикантами.

  “Це хороша платформа, аби підтримати нову сцену відеоарту, який у нас тільки розвивається”, – зазначила Потьомкіна.

  Це вже третій фестиваль “Plan B” в Україні. Проте в Івано-Франківську він проводиться вперше. Цьогоріч хочуть показати історії трьох дуже різних міст.

 • “Успіх фестивалю можемо оцінити згодом. Десь у суботу та неділю”, – сказав Мельничук та додав, що запровадження карантину вихідного дня ніяк на проведення заходу не впливає.

  Програму фестивалю дивіться за посиланням.

  Подія у Facebook: http://bit.ly/planb_fbevent

  Сайт: https://planbfest.com/

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!