Збірна України з підводного плавання поповнилася двома медалями на Всесвітніх іграх

• Українська збірна поповнила свою скарбничку ще двома нагородами на Всесвітніх Іграх у Вроцлаві.

Сьогодні ввечері відбулися фінальні запливи у змаганнях з підводного плавання. Ірина Пікінер посіла третє місце на дистанції 100 метрів у ластах, показавши результат 46,92 секунди. Перше і друге місця розподілили між собою представниці Угорщини, повідомляє УНІАН.

Також бронза в активі Анастасії Антоняк, яка брала участь у 400-метровому запливі. Починаючи з середини дистанції Антоняк впевнено лідирувала і реально претендувала на виграш золота, але на останніх 50 метрах її обійшла китаянка Сун Йітін, а другою в підсумку фінішувала Кім Бо Куїн з Південної Кореї.

Результат Анастасії Антоняк – 3 хвилини 17,61 секунди – виявився третім. Після двох днів змагань на Всесвітніх Іграх збірна України має в активі сім медалей, з яких 1 золота, 1 срібна та 5 бронзових.

• В загальному командному заліку наша збірна посідає 11 місце.