Юні прикарпатці вибороли 11 медалей на турнірі з таеквон-до у Римі

•
    Україну представили 43 спортсмени з 13 клубів.

Про це на своїй сторінці повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Івано-Франківська ДЮСШ №1 стала срібним призером Міжнародного турніру Roma OPEN з таеквон-до, який відбувся у Римі.

Прикарпатські спортсмени здобули 6 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі. Загалом у змаганнях взяли участь 600 спортсменів з 15 країн світу.

За кількістю здобутих медалей Івано-Франківська ДЮСШ №1 під керівництвом Олега та Катерини Солов’їв і Василя Вороха стала другою у загальнокомандному заліку з-поміж 58 клубів.

Золоті нагороди здобули: Владислав Барчук, Артур Кузьмін, Денис Липовецький, Роман Гудима; командний спаринг серед дорослих у складі Артура Кузьміна, Романа Гудими, Владислава Барчука, Артема Гаєнка.

Срібні – Артем Гаєнко, Денис Липовецький. “Бронзу” виборола Дарія Томенчук.

Також у рамках Roma open відбувся дитячий турнір, в якому взяли участь представники прикарпатських клубів. Юні спорстмени здобули 11 золотих медалей, 6 срібних та 9 бронзових медалей.