Ми збираємось прибрати Україну, – Іван Швая, координатор “ЗУЧР”

 • Сьогодні, 16 лютого, в громадському ресторані “UrbanSpace100” відбувся захід “Форум взаємодії Let’s Do It Ukraine | Франківськ”, в рамках всеукраїнського проекту “Зробимо Україну чистою разом”.

  Його презентували всеукраїнські координатори проекту Рината Налисник та Іван Швая. Останній розповів про те, що в нашій країні зараз існує велика проблема зі сміттям.

  Саме тому в українська молодь об’єдналась навколо ідеї очистити країну від сміття. Попри грандіозність думки, активісти не втрачають ентузіазму та мають на меті прибрати 5 тис локації на всій Україні.

  “Ми збираємось прибрати Україну”, – розповів Іван Швая.

  Крім того, він зазначив, що Швеція, яка активно працює в напрямку переробки відходів та використовувати їх як джерело енергії, спалила все своє сміття, та зараз буде його закуповувати в інших країнах.

  Партнерами цієї ініціативи стали Міністерство освіти та науки України, Міністерство молоді та спорту України, “Укрзалізниця”, а також Перша Леді України, Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка.

 • Всеукраїнський координатор розповів про те, що усі проекти проходять в форматі всеукраїнського екологічного фестивалю “ЧистоFEST”. Рината Налисник додала, що їхній девіз “Україна починається з мене”.

  “Якщо навколо тебе ніхто не смітить, люди сортують сміття, то це тебе теж буде спонукати робити те саме”, – розповіла Рината Налисник.

  Нагадаємо, що у Фракнівську розповідали, як раціонально використовувати енергію, воду, відходи, транспорт, аби зберегти здоров’я та життя на землі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!