Зеленський зареєстрував законопроєкти про “економічний паспорт”

 • Президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді два законопроєкти щодо запровадження економічного паспорту.

  Про це відомо з сайту ВРУ.

  Так, загалом зареєстровані чотири законопроєкти. Перший (№6394) стосується безпосередньо економічного паспорту та його законодавчого закріплення. Другим вносяться зміни до Бюджетного кодексу у частині державних внесків до системи економічного паспорта.

  Обидва визначені президентом як невідкладні.

  Крім того, Зеленський вніс до Ради два документи щодо Фонду майбутніх поколінь, які вносять зміни до Податкового кодексу, а також Кодексу про адміністративні порушення та Кримінального кодексу. Вони теж визначені як невідкладні.

  Такий фонд існує у низці інших країн, зокрема – Норвегії, де його мета полягає в акумулюванні надходження від нафти та газу для майбутніх цілей. Ймовірно, що згадані два законопроєкти теж пов’язані з економічним паспортом українця.

  У владній команді очікують, що діти, які матимуть економічний паспорт та отримуватимуть на спецрахунки кошти від рентних платежів, на момент досягнення повноліття матимуть на рахунках по 10 тисяч доларів в еквіваленті (у гривні з урахуванням інфляції).

  Читайте також: Прикарпатські архітектори вийшли на протест проти нового законопроєкту

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!