“Зло агресивне, але добро має вміти за себе боротися”, – Олександр Сич про ситуацію зі спорткомплексом

 • Сьогодні, 20 грудня, на президії Івано-Франківської обласної ради йшлось про спорудження спортивного манежу на Шухевичів.

  Нагадаємо, минуле засідання обласної ради зірвали саме через це питання.

  Депутат Микола Палійчук зазначив, що саме спорудження комплексу у місті дуже потрібне, і є державні програми, які погодились допомогти з фінансуванням.

  “Я був одним із тих, хто виступив за будування на стадіоні “Юність”, бо це наша територія, і там було б простіше. Але є конфлікт, і я вважаю, що він штучний. Може, обласна рада запропонує інші місця для спорудження, це не має значення. Бо навіть якщо ми його приймемо на сесії, можуть заважати будівництву”, – каже Микола Палійчук.

  Він запропонував зняти це питання, поки не вдасться переконати громаду чи знайти нове місце для спорудження.

  “Те, що обласне – це колгоспне, і до нього можна ставитися як-небудь”, – іронічно висловився голова обласної ради Олександр Сич.

  Він показав членам президії, що частину стадіону “забрали” люди, які там живуть, і, очевидно, вони не хочуть там стадіону. Сич також зазначив, що на території між діючим стадіоном та “Арена-центром” була ідея спорудити манеж, але під час дебоширства на сесії у міську раду було подано документи про спорудження багатоповерхівки саме на тому місці.

  “Людей можна зрозуміти, але навіщо це робити так, з грубим порушенням, як це було на сесії?” – питає голова обласної ради.

  Водночас Сич переконує: такий стадіон місту справді потрібен, і потрібен не за містом, щоб не повторити долю “Львів-Арени”.

  “Я боюся, що ми можемо втратити час, але так захотіла так звана спортивна громадськість і чиїсь приватні інтереси. Очевидно, питання потрібно буде знімати з сесії і розглядати ділянки, пропоновані міською радою. Нагадую, зло агресивне, але добро має вміти за себе боротися”, – підсумував Олександр Сич.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!