Зміниться все: Що несе нова ера Водолія

 • Можна вірити або ні, але метафізики й астропсихологи стверджують, що ми живемо в унікальний час глобальних змін – з епохи Риб переходимо в епоху Водолія. А це квантовий стрибок в історії людства. Якщо досі головним завданням було виживати, то тепер це саморозвиток, прогрес і свобода.

  Старе мусить бути знищене

  У грудні, у день зимового сонцестояння, планети Юпітер і Сатурн увійшли в сузір’я Водолія, що багато астрологів пов’язують з глобальними змінами у світі. Таке положення планет ознаменувало початок нової ери – ери Водолія, яку називають квантовим переходом в історії людства.

  Повний цикл вісь обертання Землі робить за 26 000 років, тобто якщо поділити цей час на 12 знаків зодіаку, то в кожному знаку вісь землі буде перебувати 2165 років. Кожен знак має певну енергію, і коли планети, Сонце і Земля потрапляють у інший сектор зодіаку, вони змінюють свої характеристики. Тобто коли вісь переходить в інший знак, це означає, що раз на 2165 років змінюється все. Кожна астрологічна епоха чинить свій індивідуальний вплив, роблячи його основним фоном для розвитку історії людства.

  Понад 2000 років тому, коли вісь увійшла в знак Риб, з’явилася одна з найбільших світових релігій – християнство. Як розповідає метафізик Олександр Шинкарук, саме у християнстві присутня символіка риб – дві рибини, повернені у різні боки. У ранньохристиянських катакомбах збереглися зображення риби, а в першому столітті такі зображення носили на шиї. Апостоли були рибалками.

  «Взагалі ера Риб вважається темним періодом падіння людства, – пояснює Олександр Шинкарук. – Цей час слугував глибинним уроком для світу. Треба було опуститися на саме дно, аби тепер нарешті відштовхнутися. Якщо в епоху Риб основне завдання людини було вижити, то в епоху Водолія це саморозвиток, прогрес і свобода. Зараз відбувається тотальний злам старої системи жорстких методів управління і боротьби, патерналізму, рабства, панування его, коли треба було вигризати своє місце під сонцем. Зараз людство ніби вийшло на райдужний місток до ери мудрості, любові і світла».

  На зміну залежності від соціальної групи і встановлених норм моралі епохи Риб, ера Водолія несе людині свободу і незалежність, можливість пошуку власного шляху. В епоху Риб були присутні релігійна нетерпимість і догматизм. Тоді як епоха Водолія передбачає синтез усіх релігій, звільнення від невігластва та ілюзій.

  «Не настільки важливим буде віросповідання людини, як її особисті стосунки з Всевишнім, – пояснює майстер моделювання карми, психологиня Юлія Дожджанюк. – При цьому дуже важлива чесність з собою».

  Водолій – знак-екстраверт, що символізує гуманізм і глобальні зміни, прогрес, нові технології, нові професії. Хоча астропсихологиня Ксенія Негрескул додає, що через Юпітер і Сатурн у Водолії навчання та сприйняття нової інформації можуть трохи важко даватися. Це варто просто взяти до уваги і все одно тримати курс на гнучкість і новизну. Бо в будь-якому разі все старе мусить бути модифіковане або взагалі знищене – цього не уникнути.

   

  Одужанню передує загострення

 • Наразі ми живемо на межі епох Риб і Водолія. Єдиної конкретної дати, яку можна було б назвати кінцем однієї епохи і початком іншої, немає. Все ХХ століття було перехідним періодом.

  Існує версія, що ера Водолія настала 29 жовтня 1969 року – в цей день уперше провели сеанс зв’язку між двома віддаленими комп’ютерами, що послугувало народженню інтернету.

  Більшість астропсихологів сходяться на тому, що з середини минулого століття і ще 100 років буде поступово завершуватися астрологічна епоха Риб і починатися епоха Водолія, але пік змін припадає на кінець ХХ – початок ХХІ століття.

  «Зважаючи на те, як розвиваються процеси у світі, ера Водолія настає дуже стрімко. А 2020 рік узагалі став переломним для людства, – каже Олександр Шинкарук. – Саме в цей час активувався період боротьби зі страхами – у кожного зі своїми. Ми проживемо різні ступені нестач і залежностей. У будь-якому переході на вищий рівень має бути криза – як при хворобі: одужанню передує загострення. Це просто треба пройти, і дуже важливо не озлобитися при цьому, а навпаки – узріти глибинний сенс. В цьому основна чистка. Принцип «око за око» лише гальмуватиме людину в її розвитку». 

  Тому епоха Водолія не тільки дає багато нового, але й вимагає від нас значних внутрішніх змін, щоб це нове зрозуміти і прийняти. У період змін найбільше страждає той, хто не хоче змінюватися. Людям треба вчитися перебудовуватися, наголошує Юлія Дожджанюк. А для дуже багатьох це вихід із зони комфорту, бо вони звикли жити геть по-іншому. Особливо люди старшого віку, хоча і серед них є багато винятків. Тим не менше, виходити за звичні рамки й установки таки доведеться, інакше життєві обставини будуть притискати до стіни, людина буде не йти, а волочитися. Насамперед це проявлятиметься у сфері здоров’я, фінансів, стосунків.

  «Прихований потенціал людства буде активований. Сила думки зростатиме в рази. Кожному доведеться часто звертатися до інтуїції, – каже Олександр Шинкарук, – вмикати свідомість і брати відповідальність за кожен свій вчинок. Тепер точно не вдасться звалити вину на когось. Оновлений простір просто не дасть цього зробити». 

  Метафізик наголошує: часи, коли кожен хотів якомога більше урвати собі або інфантильно чекати, що хтось прийде і все дасть, залишаються на задвірках.

  Юлія Дожджанюк додає, що людина має керувати матеріальними енергіями, а не навпаки. Принаймні цього вимагає новий світ. Також не варто боятися, коли іноді здається, що немає землі під ногами, зараз необхідно вчитися бути відкритими, найперше до себе, не триматися за минуле і спробувати піднятися над своїми страхами та болючим досвідом.  

  Наталя МОСТОВА

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!