Arduino, робототехніка та велопарад дівчат: у Франківську назвали переможців програми “Міські Ґранти”

Сьогодні, в Івано-Франківську оголосили переможців програми «Міські Ґранти» платформи «Тепле Місто».
Програма «Міські Ґранти» створена для активізації та посилення ініціатив, громадських організацій і середовищ, які покликані втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучати громаду до активної участі в процесах розвитку Івано-Франківська.
Христина Магаз представник платформи “Тепле місто” каже, що спочатку було 26 заявок, у півфінал вийшли десять проектів, а перемогли – п’ять.
“Ми відкриті і для новачків, і для команд, і які брали участь раніше”, – наголошує Христина.
Загальний бюджет сягає 80 тис грн. Так, кожен проект отримав по 20 тисяч. Оцінювання учасників проводила незалежна комісія.
Зауважимо, що склад комісії під кожну хвилю “Міських Ґрантів” різна.
Переможцями літньої хвилі стали:

1. Альманах міжкордонних письменників. Ініціатори проекту хочуть створити альманах, основу якого формуватиме дослідження образу Івано-Франківська та Галичини у контексті світової літератури.

2. “Будь помірним! Збережи життя!”. Проект включає у себе розробку пам’ятки ПДР для велосипедистів та пішоходів та навчальні зустрічі.

3. Інклюзія у бібліотеці. Проект покликаний допомогти людям із проблемами зору. Зокрема, знаходити друзів, реалізовувати власний творчий потенціал тощо.

4. Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах. Проект передбачає проведення навчань для вчителів із викладання Arduino робототехніки та створення у перспективі автономний гуртків робототехніки у школах міста.

5. Восьмий Івано-Франківський велопарад дівчат. Команда проекту планує популяризувати велосипедний рух серед дівчат та жінок міста.

 
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!